GKS Katowice - Błękitni Stargard [WSZYSTKO O MECZU]

29.10.2020 18:35

Nasi piłkarze wracają na Bukową, by rozegrać zaległe spotkanie z Błękitnymi Stargard. Transmisja tego meczu na tv.gkskatowice.eu!

Mecz pierwotnie zaplanowany na 17 października nie odbył się w wyznaczonym terminie z uwagi na przypadki zakażeń wirusem COVID-19 w drużynie Błękitnych Stargard. Spotkanie 9. kolejki 2 ligi przeniesiono ostatecznie na piątek 30 października na godz. 17:00. Dla podopiecznych trenera Rafała Góraka będzie to szansa, by odkuć się po porażce w Częstochowie (0:1), gdzie GKS stracił możliwość wywiezienia choćby punktu po golu Piotra Noconia w 92. minucie meczu.

TRANSMISJA MECZU NA TV.GKSKATOWICE.EU

Naszym rywalem będzie zespół z województwa zachodniopomorskiego. Błękitni po ośmiu meczach sezonu zajmują 15. miejsce w tabeli 2 ligi i mają na swoim koncie 10 punktów. Na pewno liczyli na więcej, dlatego do Katowic przyjadą zdeterminowani, by poprawić swoją sytuację w rozgrywkach. Drużyna trenera Adama Topolskiego swój ostatni mecz rozegrała 10 października, gdy na własnym boisku pokonała Hutnika Kraków 1:0 po golu Jakuba Mosakowskiego w 86. minucie spotkania.

INFORMACJA NA TEMAT ZWROTÓW

Warto zaznaczyć, że w obecnym składzie GKS-u jest trzech zawodników, którzy reprezentowali Błękitnych - Piotr Kurbiel, Grzegorz Rogala oraz Krystian Sanocki. Przed nami piąte starcie w historii rywalizacji obu drużyn. W poprzednim sezonie na wyjeździe wygraliśmy 3:1, a przy Bukowej zremisowaliśmy 2:2. Ozdobą tamtego spotkania był perfekcyjnie rozegrany stały fragment gry, o którym rozpisywały się nawet zagraniczne media. Piątkowy mecz odbędzie się rzecz jasna bez udziału publiczności. Mimo to liczymy na Wasze wsparcie! Dbajcie o swoje zdrowie, zostańcie w domach i trzymajcie kciuki za GieKSę!

Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.