Klasa Okręgowa 2021/22

Poz Drużyna Mecze Punkty Bramki Zw. Rem. Por. Bezp. Mecze Bezp. Punkty Bezp. Bramki
1 Zagłębie II Sosnowiec 28 74 123:19 24 2 2
2 AKS Mikołów 28 71 81:25 23 2 3
3 Sparta Katowice 28 71 103:26 23 2 3
4 Cyklon Rogoźnik 27 59 74:24 18 5 4
5 GKS II Katowice 28 57 76:31 18 3 7
6 CKS Czeladź 28 46 64:49 14 4 10
7 Sarmacja Będzin 28 41 54:56 12 5 11
8 Górnik 09 Mysłowice 28 41 42:43 13 2 13
9 Pogoń Imielin 26 36 45:43 11 3 12
10 Górnik Wojkowice 28 35 35:47 11 2 15
11 MK Górnik Katowice 28 31 50:88 10 1 17
12 Tęcza Błędów 27 31 39:57 9 4 14
13 Niwy Brudzowice 28 31 32:51 9 4 15
14 Slavia Ruda Śląska 28 27 29:62 7 6 15
15 RKS Grodziec 28 23 47:80 7 2 19
16 Źródło Kromołów 28 19 35:81 6 1 21
17 Grunwald Ruda Śląska 28 18 34:100 5 3 20
18 Ostoja Żelisławice 26 10 29:110 3 1 22

Wyniki meczów

Data Godzina Boisko Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto
07.08.2021 11:00 11:00 Wyjazd Pogoń Imielin Puchar Polski 1:4
14.08.2021 11:00 11:00 Wyjazd Slavia Ruda Śląska Klasa Okręgowa 2:1
22.08.2021 18:00 18:00 Dom Tęcza Błędów Klasa Okręgowa 4:3
25.08.2021 17:30 17:30 Wyjazd Grunwald Ruda Śląska Klasa Okręgowa 1:4
29.08.2021 18:00 18:00 Dom Sparta Katowice Klasa Okręgowa 0:5
04.09.2021 11:00 11:00 Wyjazd Zagłębie II Sosnowiec Klasa Okręgowa 2:1
08.09.2021 18:15 18:15 Dom Podlesianka Katowice Puchar Polski 3:1
12.09.2021 18:00 18:00 Dom Cyklon Rogoźnik Klasa Okręgowa 2:0
19.09.2021 16:00 16:00 Wyjazd Ostoja Żelisławice Klasa Okręgowa 0:6
22.09.2021 16:00 16:00 Wyjazd Kamionka Mikołów Puchar Polski 1:2
26.09.2021 18:00 18:00 Dom Niwy Brudzowice Klasa Okręgowa 0:0
02.10.2021 11:00 11:00 Wyjazd RKS Grodziec Klasa Okręgowa 0:2
09.10.2021 15:00 15:00 Wyjazd Pogoń Imielin Klasa Okręgowa 0:1
17.10.2021 18:00 18:00 Dom Górnik Wojkowice Klasa Okręgowa 8:0
20.10.2021 18:15 18:15 Dom Slavia Ruda Śląska Puchar Polski 2:1
23.10.2021 15:00 15:00 Wyjazd Górnik 09 Mysłowice Klasa Okręgowa 0:2
31.10.2021 18:00 18:00 Dom Źródło Kromołów Klasa Okręgowa 4:2
06.11.2021 14:30 14:30 Wyjazd AKS Mikołów Klasa Okręgowa 2:0
11.11.2021 11:00 11:00 Dom MK Górnik Katowice Klasa Okręgowa 4:2
13.11.2021 13:00 13:00 Wyjazd Sarmacja Będzin Klasa Okręgowa 0:3
20.11.2021 18:00 18:00 Dom CKS Czeladź Klasa Okręgowa 3:0
20.03.2022 18:00 18:00 Dom Slavia Ruda Śląska Klasa Okręgowa 9:0
26.03.2022 15:00 15:00 Wyjazd Tęcza Błędów Klasa Okręgowa 2:1
09.04.2022 11:00 11:00 Wyjazd Sparta Katowice Klasa Okręgowa 4:0
16.04.2022 11:00 11:00 Dom Zagłębie II Sosnowiec Klasa Okręgowa 0:1
23.04.2022 16:30 16:30 Wyjazd Cyklon Rogoźnik Klasa Okręgowa 0:0
27.04.2022 18:30 18:30 Dom Pogoń Imielin Klasa Okręgowa 1:1
30.04.2022 11:00 11:00 Dom Ostoja Żelisławice Klasa Okręgowa 6:1
03.05.2022 17:00 17:00 Wyjazd Niwy Brudzowice Klasa Okręgowa 0:2
08.05.2022 18:00 18:00 Dom RKS Grodziec Klasa Okręgowa 4:1
11.05.2022 18:30 18:30 Dom Gwarek Ornontowice Puchar Polski 1:1
18.05.2022 18:15 18:15 Dom Grunwald Ruda Śląska Klasa Okręgowa 6:1
21.05.2022 17:00 17:00 Wyjazd Górnik Wojkowice Klasa Okręgowa 1:2
29.05.2022 18:00 18:00 Dom Górnik 09 Mysłowice Klasa Okręgowa
01.06.2022 18:00 18:00 Wyjazd Tempo Puńców Puchar Polski
04.06.2022 17:00 17:00 Wyjazd Źródło Kromołów Klasa Okręgowa
12.06.2022 18:00 18:00 Dom AKS Mikołów Klasa Okręgowa
15.06.2022 18:00 18:00 Dom MK Górnik Katowice Klasa Okręgowa
18.06.2022 11:00 11:00 Dom Sarmacja Będzin Klasa Okręgowa
26.06.2022 18:00 18:00 Wyjazd CKS Czeladź Klasa Okręgowa
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga