Bilety


 

SPRZEDAŻ WSTRZYMANA

Ceny biletów na Trybunę Główną wynoszą: 15 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 30 zł (rodzinny). Natomiast na Blaszok: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także studentom, osobom uczącym się do 26 lat oraz osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Sprzedaż nie obejmuje sektorów 1 i 6 Trybuny Głównej oraz sektora D na Blaszoku. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18.. UWAGA - W DNIU IMPREZY KLUB NIE PROWADZI SPRZEDAŻY STACJONARNEJ.

Przypominamy o WAŻNYCH ZASADACH organizacji meczów.Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00).

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga