BiletyCeny biletów na Trybunę Główną wynoszą: 12 zł (przez internet), 15 zł (stacjonarnie), 5 zł (ulgowy), 24 zł (rodzinny przez internet). Natomiast na Blaszok: 8 zł (przez internet), 10 zł (stacjonarnie) i 5 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny biletów są takie same. 

GORĄCO zachęcamy do zakupu biletów przez internet. To nie tylko gwarancja najniższej ceny, ale i uniknięcia kolejek do kas.

Bilety ulgowe przysługują osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 roku życia. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 roku życia. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci do lat 5 mają wstęp wolny.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Posiadacze karty „Nas Troje i Więcej” mogą zakupić bilety w łącznej cenie 10 zł wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej (sklep Blaszok oraz kasy). 

Przypominamy o wspólnej akcji GKS-u Katowice i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. GieKSa zachęca fanów do oddawania krwi i pomocy w ratowaniu życia innych osób! Każdy, kto odda krew w siedzibie RCKiK lub jego ambulansach i wyrazi chęć otrzymania biletu, dostanie podwójne zaproszenie na domowe mecze piłkarzy GKS-u Katowice.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy