BiletyCeny biletów na Trybunę Główną wynoszą: 15 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 30 zł (rodzinny). Natomiast na Blaszok: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

Przypominamy o WAŻNYCH ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA i zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM SPRZEDAŻY oraz REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ. 

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także studentom, osobom uczącym się do 26 lat oraz osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci poniżej 6. roku życia wchodzą na trybuny za darmo. Sprzedaż nie obejmuje sektorów 1 i 6 Trybuny Głównej oraz sektora D na Blaszoku.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18.. UWAGA - W DNIU IMPREZY KLUB NIE PROWADZI SPRZEDAŻY STACJONARNEJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy