Bilety

Zachęcamy do zakupu biletów na mecze GKS-u Katowice w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Ceny biletów obowiązujące przedsprzedaży oraz w dniu meczu prezentujemy na grafikach powyżej (bilety jednorazowe są o 5 zł droższe). Bilety ulgowe przysługują osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 lat. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci do lat 5 mają wstęp wolny. Sprzedaż biletów na poszczególne mecze będzie uruchamiana na ok. 2 tygodnie przed danym spotkaniem.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Posiadacze karty „Nas Troje i Więcej” mogą zakupić bilety w łącznej cenie 10 zł wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej (sklep Blaszok oraz kasy).

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy