Klub biznesu

Partner Strategiczny

Katowice w ostatnich latach przeszły ogromną przemianę. Jeszcze nie tak dawno miasto przez wielu postrzegane było jako symbol stereotypowo kojarzącego się Śląska: miejsca ciężkiego przemysłu, węgla i stali. Droga, jaką pokonały Katowice, stając się nowoczesną stolicą liczącej 2 miliony mieszkańców metropolii, jest zarazem przykładem transformacji, która dokonała się w całej Polsce.

GKS Katowice jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Więcej

Sponsor Główny

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Globalnie grupa zatrudnia ponad 5 tysięcy osób, prowadząc działalność bukmacherską w Rumunii, Polsce, Brazylii, Belgii i Serbii. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl.

 

Na koniec 2023 roku Superbet miał blisko 22% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był wiceliderem bukmacherskiego rynku online w naszym kraju. Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021, 2022 i 2023 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepsza Oferta Live, Najlepsza Oferta na Piłkę Nożną, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników, z których w ostatniej edycji plebiscytu aż 61% wybrało Superbet jako najlepszego bukmachera w Polsce.

Więcej

Partner Kluczowy

Nord Partner sp. z o.o. to od wielu lat jeden z największych, polskich brokerów ubezpieczeniowych, posiadający jedyną w swoim rodzaju ogólnopolską sieć placówek pozwalającą na oferowanie swoim klientom usługi doradczej najwyższej jakości. Firma zajmuje się doradztwem i kompleksową obsługą programów ubezpieczeniowych firm oraz jednostek sektora finansów publicznych w systemie od analizy ryzyka do likwidacji szkody.

W ramach projektu „Nowa jakość ubezpieczeń” rozwija cały szereg usług oraz narzędzi, które sprawiają, iż zarządzanie ryzykiem w organizacji jest łatwiejsze, a system podejmowania decyzji staje wydajniejszy i bardziej świadomy. Klienci obsługiwani przez Nord Partner uzyskują dostęp do zaawansowanej analizy ryzyka, zindywidualizowanego systemu likwidacji szkód, obszernych raportów rynkowych, a także procedur i dokumentacji dostosowanych każdorazowo do specyfiki branży oraz konkretnego przedsiębiorstwa. Dzięki innowacyjnej usłudze brokerskiej klienci mogą liczyć na niższe ceny ubezpieczenia lepiej niż do tej pory dopasowanego do prowadzonej działalności. Dla Nord Partner bardzo ważne jest także możliwie szerokie dzielenie się wiedzą. Dlatego współpracując z uczelniami wyższymi oraz organizacjami studenckimi poprzez warsztaty i programy stażowe szkoli nowe roczniki przyszłych specjalistów na rynku ubezpieczeń.

Więcej

Partner Wiodący

Piwniczanka jest polską firmą rozlewającą wodę mineralną od 1968 roku. Naturalna woda mineralna wydobywana z podziemi Popradzkiego Parku Krajobrazowego, z uzdrowiskowej miejscowości Piwniczna - Zdrój, posiada wyjątkowy skład i unikalne proporcje magnezu oraz wapnia. Ich wpływ na organizm jest nieoceniony: wapń pozwala utrzymać prawidłowe czynności serca, magnez przeciwdziała skutkom stresu i zmniejsza zmęczenie. To wszystko sprawia, że Piwniczanka polecana jest szczególnie przy wysiłku fizycznym, gdyż doskonale uzupełnia minerały, które tracimy w jego wyniku. Ważnym walorem wody mineralnej Piwniczanka jest również jej smak, który został doceniony wielokrotnie przez Instytut Jakości i Smaku w Brukseli.

Więcej

SILPORT SA zarządza nieruchomościami i realizuje procesy inwestycyjne oraz prowadzi działalność handlową i usługową. W przedmiocie swojej działalności jest zorientowany na kooperację w przedsięwzięciach zadań wykonawczych i dostaw materiałów. Spółka jest zaangażowana w wsparcie promocji sportu i kultury fizycznej szczególnie wśród dzieci i młodzieży oraz wspomaganie potrzeb podniesienia sprawności fizycznej.

Więcej

Modern Wages specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych. Firma świadczy również usługi z zakresu doradztwa podatkowego oraz doradztwa prawnego.

Firma wspiera polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców w przechodzeniu przez proces zakładania firmy od zera z doradcą podatkowym lub radcą prawnym. Modern Wages świadczy profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla klientów z Polski oraz spoza terytorium Polski. Spółka jest zaangażowana w obsługę blisko 100 klientów rozmieszczonych po całej Europie m.in. Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Holandii czy Bułgarii. Spółka rozlicza również duże spółki z USA.

Więcej

Klub Biznesu

Misją Catapult jest rozwój potencjału każdego sportowca i każdej drużyny na planecie. Firma pracuje w obrębie sportu, nauki i analityki. Dzięki technologii Catapult możliwa jest optymalizacja formy zawodników, pomoc w uniknięciu ryzyka odniesienia kontuzji lub też zapewnienie szybszego powrotu po problemie zdrowotnym. Catapult zatrudnia ponad 400 pracowników w 24 lokalizacjach na całym świecie, współpracuje z ponad 4000 drużynami w 137 krajach.

Więcej

Firma Przybylski instaluje, sprzedaje i serwisuje elektroniczne systemy zabezpieczeń. Jej klientami są m.in. hotele, centra handlowe, hale produkcyjne, szpitale, sanatoria, kluby sportowe i wiele innych obiektów użytkowych. Prawie 30-letnie doświadczenie, wiedza oraz znajomość oferowanych systemów pozwala na optymalne wykorzystanie najnowszych technologii. W odpowiedzi na potrzeby klientów firma uruchomiła Centrum Nadzoru Wizyjnego, w którym jej pracownicy obserwują obraz z zamontowanych na obiektach kamer. Taki nadzór pozwala skutecznie chronić i zabezpieczać majątek Firm lub osób fizycznych, a przy okazji potrafi znacząco obniżyć koszty ochrony fizycznej. Korzystając z własnego doświadczenia firma Przybylski może pomóc w doborze odpowiedniego systemu, aby w należyty sposób ochronić własność naszych klientów.

Więcej

Firma Contrakt jest na rynku od ponad 15 lat i stale się rozwija. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, ale zasięgiem swoich usług obejmuje całą Polskę. Contrakt oferuje swoim klientom i partnerom kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu urządzeń biurowych m.in. takich jak kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, niszczarki dokumentów itp. Firma Contrakt jest autoryzowanym dealerem takich marek jak: KONICA MINOLTA, CANON, BLACK POINT. Contrakt zajmuje się również kompleksowo rozwiązaniami w zakresie outsourcingu wydruków oraz optymalizacją kosztów wydruków, dostawą materiałów ksploatacyjnych oraz szeroko pojętą obsługą i wsparciem w zakresie IT, monitoringu itp. Zespół firmy tworzą kreatywne, chętne do pracy i pomocy osoby, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia techniczne, serwisowe oraz handlowe, aby swoim klientom oraz partnerom zapewnić najwyższą jakość usług oraz wsparcia.

Więcej

Browar Okocim założony przez Jana Ewangelistę Goetza w 1845 roku to ponad 170 lat żywej historii piwowarstwa. Właściciel przyjął zasadę „najlepsze z najlepszego”, wychodząc z założenia, że najdoskonalsze piwa można warzyć tylko z najlepszych surowców. Ideę tę browar podtrzymuje do dziś i tym samym gwarantuje najwyższą jakość piwa w myśl zasady Warzymy nie produkujemy.

Więcej

Firma Raster powstała na bazie doświadczeń projektantów, DTPowców oraz drukarzy. Drukarnia znajduje się w Mikołowie, blisko dróg krajowych DK81 i DK44. Taka lokalizacja umożliwia dogodny, szybki dojazd praktycznie w każde miejsce na terenie aglomeracji w mniej niż godzinę. Jako stały element naszej pracy traktuje ona wewnętrzny dział logistyki umożliwiający transport wydruków, tablic, elementów stoisk w dogodnym czasie i bez dodatkowych kosztów dla stałych klientów, co oszczędza czas (przesyłka kurierska to min. 24 h) lub produktywność. Codziennie w pierwszej kolejności dostawy docierają do Mikołowa, Łazisk Górnych, Tychów, Sosnowca, Katowic, Zabrza, Dąbrowy Górniczej itp.

Więcej

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Istniejąca od 1955 r. firma brała udział w budowie i modernizacji niemal wszystkich dużych obiektów energetycznych i przemysłowych w kraju. Obecnie Energoaparatura SA świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych. Od 2010 r. Spółka jest także producentem urządzeń automatyki i zabezpieczeń, a od 2018 r. Energoaparatura SA rozszerzyła swój zakres działalności o produkcję i usługi w zakresie aparatury górniczej.

Więcej

TOMŻAL to studio dekoracji okiennych, w którym znajdziesz nie tylko klasyczne rolety, żaluzje czy plisy, ale również wyspecjalizowane produkty o wyjątkowych właściwościach uszytych specjalnie na wymiar. Tkaniny termoizolacyjne czy też dźwiękochłonne kotary to tylko kropla w bogatej ofercie. Firma TOMŻAL pomoże Ci również w stworzeniu Twojego wymarzonego tarasu, z którego latem w pełni będziesz mógł się cieszyć dzięki markizie lub pergoli. Profesjonalne doradztwo, montaż oraz indywidualne podejście do klienta. Znajdziecie nas w salonie AGATA, al. Walentego Roździeńskiego 93 lub na tomzal.pl.

Więcej

Massiv jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlowo-produkcyjną, działającą w sektorze górniczym, energetycznym, kolejowym i konstrukcji stalowych. Dostarcza indywidualne rozwiązania dla klienta, w oparciu o uzyskane potrzeby na zakładach produkcyjnych. Massiv współpracuje z największymi koncernami górniczymi, energetycznymi i kolejowymi w kraju, takimi jak Bogdanka , JSW, Tauron i PKP Energetyka. Posiadamy autoryzacje firm SIGMA S.A. z Lublina i KOEXPRO z Ostravy. W dobie niepohamowanej konsumpcji, konkurencji oraz stale rozwijającej się i rosnącej produkcji, niezbędnym jest inwestowanie w rozwój własnego zaplecza produkcyjnego, którego celem jest zwiększenie wydajności, jakości oraz bezpieczeństwa wykonywanych prac na zakładzie produkcyjnym. Rozwiązania, jakie oferuje Massiv gwarantują zwiększenie efektywności podczas wykonywanych prac, jak również zwiększają bezpieczeństwo pracowników, dzięki czemu ryzyko urazów kręgosłupa lub kończyn jest ograniczone do minimum.

Więcej

Max Elektro to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca szeroki asortyment AGD, RTV i IT. Firma działa jako grupa zakupowa zrzeszając pod wspólnym szyldem sklepy na terenie całej Polski i umożliwiając dostęp do najlepszych produktów w świetnych cenach zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Max Elektro skupia w sieci sklepy z wieloletnią tradycją, oferując tym samym, poza produktami, ogromne doświadczenie i wiedzę, które mogą pomóc w wyborze najlepszego sprzętu na całe lata. W ofercie sieci Max Elektro znajdują się wyselekcjonowane produkty AGD do zabudowy, jak i sprzęt wolnostojący, szeroki wachlarz drobnych sprzętów AGD oraz produkty RTV i multimedia.

Więcej

Partner Motoryzacyjny

Firma AUTO-ZIĘBA jako partner wielomarkowy zajmuje się sprzedażą pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych, nowych i używanych, sprzedażą oryginalnych części zamiennych, wykonywaniem przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, przeprowadzaniem różnorodnych napraw, likwidowaniem szkód powypadkowych oraz wypożyczaniem samochodów. Niezmiennie wiodącą marką, z którą związana jest firma, jest marka RENAULT. W czasie swojego funkcjonowania firma rozszerzyła ofertę o markę DACIA a od 2009 roku o japońskie pojazdy samochodowe typu pick up ISUZU. Dotychczasowe dokonania i sukcesy uplasowały firmę w czołówce najlepszych i najnowocześniejszych salonów i serwisów Renault i Dacia w Polsce. Podstawowym celem działania jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości świadczonych usług, aby w pełni zadowalać Klientów. W listopadzie 2019 firma AUTO-ZIĘBA otworzyła pierwszy w Polsce i trzeci w Europie, nowoczesny obiekt dedykowany sprzedaży samochodów dostawczych Renault PRO+ i salon samochodów używanych Renault SELECTION . Auto-Zięba nieustannie się rozwija i adaptuje do wymagań dynamicznego rynku motoryzacyjnego. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie, rzetelność współpracy, zaufanie Klientów i Partnerów Biznesowych pozwalają realizować strategię w roku 2022: Auto-Zięba Nowoczesność i Doświadczenie a w roku 2023 Auto-Zięba otwarci na przyszłość.

Więcej

Partner Techniczny

Hummel duńska marka, założona w 1923 roku, znana jest z produkcji innowacyjnej i wytrzymałej odzieży, a także obuwia i akcesoriów sportowych. Marka od wielu lat obecna jest w Polsce w różnych dyscyplinach, w tym w piłce ręcznej, piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, tenisie, czy pięcioboju nowoczesnym. Dla marki hummel sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi „Zmieniamy świat przez sport". Hummel od lat przykłada ogromną wagę do o zrównoważonego rozwoju. Już w 2011 roku marka zaprezentowała kolekcję odzieży powstałej z przetworzonych plastikowych butelek. W strojach tych reprezentacja Polski w Piłce Ręcznej wystąpiła na Mistrzostwach Świata. Oficjalnym dostawcą sprzętu oraz odzieży sportowej do Klubu jest firma AMH 365 Sport, licencjonowany dystrybutor marki hummel w Polsce.

Więcej

Partner

Gabinet Salveo zajmuje się szeroko pojętą rehabilitacją i regeneracją sportową. Specjaliści w Salveo pracują manualnie, wykorzystując innowacyjną technologię INDIBA Activ, która łączy w sobie zalety nowoczesnej fizykoterapii oraz skuteczność współczesnej terapii manualnej. Poza terapią INDIBA Activ w gabinecie wykonywane są również zabiegi fali uderzeniowej, zabiegi pulsacyjnego pola magnetycznego PST, masaże lecznicze/relaksacyjne/sportowe (manualne oraz z wykorzystaniem technologii INDIBA), terapia powięziowa Ergoon Tools, pinoterapia, inhalacja wodorem.

Więcej

Balonolandia, to marka firmy PW JM, która poza dekoracjami balonowymi zajmuje się profesjonalną konsultacją w dziedzinie Audio/Video. Balonolandia powstała od jednej paczki balonów i skromnej dekoracji na zlecenie, aby dziś mieć trzy sklepy, dekoratornię i hurtownię zaopatrującą najlepszych artystów balonowych w kraju. Balonolandia jest dumnym „oficjalnym partnerem Sempertex-Europe”, czyli przedstawiciela najlepszego producenta balonów lateksowych na świecie. To partnerstwo daje dostęp nie tylko do najlepszych balonów, ale i do wiedzy z pierwszej ręki – od samego producenta oraz wszystkich innych „oficjalnych partnerów”, czyli najlepszych artystów balonowych na świecie, z których Sempertex utworzył elitarną społeczność.

Więcej

WKATOWICACH.eu to oficjalny portal informacyjny Miasta Katowice, który ruszył 17 stycznia 2022 roku. W 365 dni portal stał się czołowym lokalnym medium w mieście i regionie. W ciągu roku portal stawiający na multimedia odnotował ponad 30 milionów wyświetleń treści wideo, a strona blisko 3 miliony unikalnych użytkowników. Co istotne, portal WKATOWICACH.eu ma największe zasięgi na Instagramie i Facebooku wśród lokalnych mediów w Katowicach.

Więcej