Regulamin - piłkarki

Zasady pracy przedstawicieli mediów na Stadionie Miejskim w Katowicach przy okazji meczów domowych piłki nożnej kobiet GKS-u Katowice w Orlen Ekstralidze Kobiet.

1. Klub przyznaje akredytacje stałe na cały sezon oraz jednorazowe na poszczególne mecze. Aby je otrzymać, należy zarejestrować się w Internetowym Biurze Prasowym GKS Katowice. Złożenie wniosku o akredytację nie oznacza jej automatycznego przyznania. Potwierdzenie uzyskania akredytacji następuje w Internetowym Biurze Prasowym.

2. Wstęp na mecze piłki nożnej kobiet jest wolny. Akredytacje uprawniają do przebywania w loży prasowej, w strefie mieszanej oraz w strefie dla fotoreporterów za linią band reklamowych i przy ławkach rezerwowych (wyłącznie do momentu zakończenia prezentacji i rzutu monetą).

3. Akredytacje mają formę opaski, którą można odbierać w dniu meczu przy bramie głównej Stadionu Miejskiego, najwcześniej na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Do odbioru akredytacji niezbędne jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Akredytacje nie będą wydawane osobom trzecim i nieupoważnionym.

4. Fotoreporterzy są zobowiązani przed wejściem na płytę stadionu (przejście przez bramę techniczną na dole sektora 3) pobrać i nałożyć na siebie kamizelkę ze znacznikiem „FOTO”, a po meczu ją zwrócić. Poruszanie się w obrębie boiska bez kamizelki jest zabronione.

5. Wewnętrzny parking na obiekcie jest zamknięty, prosimy o pozostawianie samochodów na parkingu zewnętrznym. Prośby o wjazd można zgłaszać indywidualnie do rzecznika Klubu.

6. Składy meczowe dostępne są na stojaku przy wejściu na lożę VIP.

7. Po meczu istnieje możliwość przeprowadzania wywiadów strefie mieszanej przy tunelu prowadzącym na murawę.

8. Za złamanie regulaminu lub przepisów prawa powszechnego, akredytacja może zostać odebrana.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga