Regulamin - piłkarki

Przedstawiamy zasady pracy przedstawicieli mediów na Stadionie Miejskim w Katowicach przy okazji meczów domowych piłki nożnej kobiet GKS-u Katowice.

1. Klub przyznaje akredytacje stałe na cały sezon oraz jednorazowe na poszczególne mecze. Aby je otrzymać, należy zarejestrować się w Internetowym Biurze Prasowym GKS Katowice. Złożenie wniosku o akredytację, nie oznacza jej automatycznego przyznania. Potwierdzenie uzyskania akredytacji następuje w Internetowym Biurze Prasowym.

2. Wstęp na mecze piłki nożnej kobiet jest wolny. Akredytacje uprawniają do przebywania w loży prasowej, w strefie mieszanej oraz w strefie dla fotoreporterów wokół band.

3. Akredytacje mają formę opaski, który można odbierać w dniu meczu w przy bramie głównej Stadionu Miejskiego, najwcześniej na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Do odbioru akredytacji niezbędne jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Akredytacje nie będą wydawane osobom trzecim i nieupoważnionym.

4. Fotoreporterzy są zobowiązani przed wejściem na płytę stadionu pobrać i nałożyć na siebie kamizelkę ze znacznikiem „FOTO” (dostępna przy bramie technicznej między Trybuną Główną a Północną), a po meczu ją zwrócić. Poruszanie się w obrębie boiska bez kamizelki jest zabronione. Zabronione jest także poruszanie się w obrębie ławek rezerwowych.

5. Wewnętrzny parking na obiekcie jest zamknięty, prosimy o pozostawianie samochodów na parkingu zewnętrznym. Prośby o wjazd można zgłaszać indywidualnie do rzecznika Klubu.

6. Składy meczowe dostępne są na stojaku przy wejściu na lożę VIP.

7. Po meczu istnieje możliwość przeprowadzania wywiadów strefie mieszanej przy tunelu prowadzącym na murawę. W trakcie wywiadów należy przestrzegać zasad dotyczących dystansu społecznego.

8. Wszystkie osoby znajdujące się na stadionie, w tym przedstawiciele mediów, zobowiązane są do przestrzegania przepisów prawa powszechnego dotyczącego przestrzegania reżimu higienicznego. Za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19, akredytacja może zostać odebrana.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga