Ostatni Mecz

Olimpia Elbląg

3
-
1

GKS Katowice

07.03.2020

godzina 17:00

Następny Mecz

Elana Toruń

 
-
 

GKS Katowice

03.05.2020

godzina 18:00

2 liga 2019/20

Poz Drużyna Mecze Punkty Bramki Zw. Rem. Por. Bezp. Mecze Bezp. Punkty Bezp. Bramki
1 Widzew Łódź 22 47 48:19 14 5 3
2 Górnik Łęczna 22 42 30:25 12 6 4
3 Resovia Rzeszów 22 41 41:20 12 5 5 1 1 2:2
4 GKS Katowice 22 41 39:24 12 5 5 1 1 2:2
5 Olimpia Elbląg 22 36 33:21 9 9 4
6 Bytovia Bytów 22 33 31:32 9 6 7
7 Błękitni Stargard 22 31 32:34 9 4 9
8 Górnik Polkowice 22 30 38:26 8 6 8 3 6 7:5
9 Stal Rzeszów 22 30 35:32 9 3 10 3 4 5:5
10 Znicz Pruszków 21 30 31:36 9 3 9 2 1 4:6
11 Elana Toruń 22 29 29:27 8 5 9
12 Garbarnia Kraków 22 28 23:25 7 7 8 1 3 1:0
13 Lech II Poznań 22 28 26:29 7 7 8 1 0 0:1
14 Pogoń Siedlce 22 27 30:34 8 3 11
15 Skra Częstochowa 22 25 17:31 7 4 11
16 Stal Stalowa Wola 22 24 23:34 6 6 10
17 Legionovia Legionowo 22 13 17:41 3 4 15
18 Gryf Wejherowo 21 10 14:47 2 4 15

Statystki meczów

Data Godzina Boisko Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
22.06.2019 10:30 10:30 Wyjazd Górnik Zabrze Sparing 2:0
26.06.2019 11:00 11:00 Neutralne GKS Tychy Sparing 0:0
29.06.2019 10:30 10:30 Neutralne Podbeskidzie Bielsko-Biała Sparing 2:2
29.06.2019 17:30 17:30 Neutralne Skra Częstochowa Sparing 1:0
06.07.2019 11:00 11:00 Dom GKS Jastrzębie Sparing 1:2
10.07.2019 10:00 10:00 Dom MFK Frydek-Mistek Sparing 6:0
13.07.2019 10:00 10:00 Dom ROW Rybnik Sparing 2:1
13.07.2019 13:00 13:00 Dom Górnik II Zabrze Sparing 0:3
20.07.2019 17:00 17:00 Dom Rekord Bielsko-Biała Sparing 2:2
28.07.2019 13:05 13:05 Dom Znicz Pruszków 2 liga 1:3
03.08.2019 17:00 17:00 Wyjazd Gryf Wejherowo 2 liga 0:2
10.08.2019 19:00 19:00 Dom Bytovia Bytów 2 liga 1:2
17.08.2019 16:00 16:00 Wyjazd Błękitni Stargard 2 liga 1:3
21.08.2019 19:00 19:00 Dom Olimpia Elbląg 2 liga 1:1
25.08.2019 13:05 13:05 Wyjazd Górnik Łęczna 2 liga 1:0
31.08.2019 19:00 19:00 Dom Skra Częstochowa 2 liga 2:0
07.09.2019 15:00 15:00 Wyjazd Stal Rzeszów 2 liga 1:1
14.09.2019 18:00 18:00 Dom Legionovia Legionowo 2 liga 3:1
21.09.2019 15:30 15:30 Wyjazd Garbarnia Kraków 2 liga 1:3
25.09.2019 19:00 19:00 Dom Warta Poznań Puchar Polski 0:0
28.09.2019 18:00 18:00 Dom Lech II Poznań 2 liga 2:0
05.10.2019 17:00 17:00 Wyjazd Górnik Polkowice 2 liga 0:1
12.10.2019 15:00 15:00 Dom Elana Toruń 2 liga 2:0
19.10.2019 19:10 19:10 Wyjazd Widzew Łódź 2 liga 1:1
26.10.2019 18:00 18:00 Dom Pogoń Siedlce 2 liga 2:1
30.10.2019 13:00 13:00 Wyjazd Stal Stalowa Wola Puchar Polski 1:1
02.11.2019 17:00 17:00 Dom Stal Stalowa Wola 2 liga 2:1
09.11.2019 13:00 13:00 Wyjazd Resovia Rzeszów 2 liga 2:2
17.11.2019 13:05 13:05 Wyjazd Znicz Pruszków 2 liga 2:1
23.11.2019 18:00 18:00 Dom Gryf Wejherowo 2 liga 4:0
01.12.2019 13:05 13:05 Wyjazd Bytovia Bytów 2 liga 1:2
13.01.2020 11:00 11:00 Neutralne Rekord Bielsko-Biała Sparing 1:4
18.01.2020 11:00 11:00 Dom Górnik II Zabrze Sparing 3:1
25.01.2020 11:00 11:00 Neutralne Podbeskidzie Bielsko-Biała Sparing 0:0
29.01.2020 16:00 16:00 Neutralne Ślęza Wrocław Sparing 2:0
29.01.2020 18:15 18:15 Neutralne Stal Brzeg Sparing 0:3
01.02.2020 11:00 11:00 Neutralne Chrobry Głogów Sparing 2:0
08.02.2020 11:00 11:00 Dom Gwarek Tarnowskie Góry Sparing 6:0
14.02.2020 11:00 11:00 Dom Puszcza Niepołomice Sparing 1:2
22.02.2020 11:00 11:00 Dom MKS Kluczbork Sparing 4:0
29.02.2020 17:00 17:00 Dom Błękitni Stargard 2 liga 2:2
07.03.2020 17:00 17:00 Wyjazd Olimpia Elbląg 2 liga 3:1
03.05.2020 18:00 18:00 Wyjazd Elana Toruń 2 liga
09.05.2020 18:00 18:00 Dom Widzew Łódź 2 liga
16.05.2020 17:00 17:00 Wyjazd Pogoń Siedlce 2 liga
23.05.2020 00:00 00:00 Wyjazd Stal Stalowa Wola 2 liga
30.05.2020 18:00 18:00 Dom Resovia Rzeszów 2 liga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy