CAŁA GIEKSA RAZEM

Stadion Miejski przy ul. Bukowej w Katowicach powinien być obiektem, na którym całe rodziny w kulturalnej i sportowej atmosferze wspierają GieKSę w walce o zwycięstwa. Zapraszamy najmłodszych fanów wspólnie ze swoimi najbliższymi, by gorąco dopingowali naszą drużynę.

W tym celu Klub przeznacza darmową pulę biletów na sektor rodzinny na mecze organizowane na Stadionie Miejskim. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w meczach najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. Co ważne, obecność na stadionie wiąże się nie tylko z możliwością obejrzenia meczu, ale także z korzystaniem z przygotowanych przez nas dodatkowych atrakcji.

Jak zgłosić chęć udziału w meczu GieKSy?

Zgłaszanie zapotrzebowania na bilety dla członków Wielosekcyjnej Akademii “Młoda GieKSa” odbywa się poprzez trenerów poszczególnych roczników, którzy we współpracy z koordynatorem przekażą listę osób gotowych dopingować GieKSę z trybun przy Bukowej.

Przedszkola, szkoły, akademie sportowe i inne placówki skupiające dzieci i młodzież dokonują zgłoszeń poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. By mieć absolutną jasność co do funkcjonowania programu GKS-u Katowice, warto zapoznać się z jego regulaminem.

Przypominamy też wszystkie dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga