CAŁA GIEKSA RAZEM

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane oferując darmowy wstęp na mecze wszystkich sekcji sportowych Klubu. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice.

Jak zgłosić chęć udziału w meczu GieKSy?

Zgłaszanie zapotrzebowania na darmowe bilety dla członków Wielosekcyjnej Akademii “Młoda GieKSa” odbywa się poprzez trenerów poszczególnych roczników, którzy we współpracy z koordynatorem przekażą listę osób gotowych dopingować GieKSę.

Przedszkola, szkoły, akademie sportowe i inne placówki skupiające dzieci i młodzież dokonują zgłoszeń poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. By mieć absolutną jasność co do funkcjonowania programu GKS-u Katowice, warto zapoznać się z jego regulaminem.

Zapraszamy na mecze wielosekcyjnej GieKSy!

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga