CAŁA GIEKSA RAZEM

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane na mecze sekcji piłki nożnej i siatkówki, oferując darmowy wstęp na imprezy. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy, instytucji współpracujących z Klubem oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice.

Jak zgłosić chęć udziału w meczu GieKSy?

Zgłaszanie zapotrzebowania na darmowe bilety dla członków Akademii “Młoda GieKSa” odbywa się poprzez trenerów poszczególnych roczników, którzy we współpracy z koordynatorem przekażą listę osób gotowych dopingować GieKSę.

Przedszkola, szkoły, akademie sportowe i inne placówki skupiające dzieci i młodzież dokonują zgłoszeń poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. By mieć absolutną jasność co do funkcjonowania programu GKS-u Katowice, warto zapoznać się z jego regulaminem.

Zapraszamy na mecze GieKSy!

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga