Klub Biznesu

Korzyści uczestnictwa w Klubie Biznesu GKS-u Katowice

Wykorzystanie marki GKS Katowice
Uczestnictwo w Klubie Biznesu daje możliwości posługiwania się uznaną marką GKS Katowice – klubu kojarzonego jednoznacznie od ponad 50 lat jako podmiot silny w obszarze sportu, ale i przestrzeni społecznej. Wydarzenia pod patronatem klubu, czy wykorzystanie wizerunku piłkarzy to jedynie wybrane formy aktywności.

Networking i wsparcie biznesu
Biznes to przede wszystkim sztuka budowania relacji. Klub Biznesu GKS-u Katowice stwarza ogromne możliwości networkingowe w przyjaznych warunkach przestrzeni VIP przy okazji meczów na Stadionie Miejskim, czy spotkań wewnętrznych „GieKSa Business Mixer”.

Branding w trakcie dnia meczowego
Dzień meczowy to świetna okazja do komunikacji własnej marki, czy działań marketingowych Partnera. Kontakt z brandem mają nie tylko kibice na stadionie, ale także fani piłkarscy oglądający transmisję w stacji TV. Przestrzeń reklamowa dla Partnerów Klubu Biznesu obejmuje m.in. banery reklamowe, balony czy ścianki telewizyjne.

Dostęp do narzędzi komunikacji z kibicami
GKS Katowice to przede wszystkim grono wiernych kibiców oraz szeroka grupa osób identyfikujących się z klubem, które korzystają z rozbudowanych narzędzi komunikacji Klubu. Serwis internetowy, klubowa telewizja GieKSa TV, profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie to przykłady kanałów dzięki którym członek Klubu Biznesu może prowadzić skutecznie działania prosprzedażowe.

Napisz do nas lub zadzwoń, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!
Kierownik Działu Sprzedaży - Bartosz Malaka
T: 725 250 895, E: bartosz.malaka@gkskatowice.eu

Główny Sponsor Klubu

Sponsor Premium

Partner Platynowy

Partner Złoty

Partner Srebrny

Partner Techniczny

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy