Znicz Pruszków - GKS Katowice [ZAPOWIEDŹ]

07.04.2021 15:45

W czwartek 8 kwietnia GKS Katowice wraca na wyjazdowy szlak. Transmisję meczu 26. kolejki ze Zniczem Pruszków przeprowadzi TVP Sport.

GieKSa notuje passę wyjazdowych zwycięstw, która trwa od 18 listopada 2020 roku, gdy na stadionie przy ul. Oporowskiej mierzyliśmy się z rezerwami Śląska Wrocław. Dobre wyniki nie powinny jednak uśpić naszej czujności. Tym bardziej, że w kolejnym meczu podopieczni trenera Rafała Góraka mierzą się z niezwykle zdeterminowanym zespołem, który walczy o pozostanie na szczeblu centralnym. 8 kwietnia o godz. 18:00 zagramy w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem. Transmisja meczu na TVP Sport. - Rywal poprzeczkę zawiesił wysoko i w kolejnych meczach spodziewam się dokładniego tego samego - mówił trener Górak po wygranym (1:0) spotkaniu z Olimpią Grudziądz. 

WSZYSTKIE LICYTACJE DLA HANI BŁĄD

Znicz Pruszków po 24 spotkaniach sezonu 2020/21 ma na swoim koncie 23 punkty i wiele wskazuje na to, że do ostatniej kolejki będzie walczył o utrzymanie w eWinner 2. lidze. Nasz kolejny rywal znacząco poprawił swoją sytuację dzięki zwycięstwom w ostatnich dwóch meczach. Najpierw podopieczni trenera Piotra Kobiereckiego pokonali u siebie Sokół Ostróda (2:1), a w poprzedniej kolejce na wyjeździe ograli Hutnik Kraków (3:1). Zatem w czwartek możemy spodziewać się zaciętego starcia. 

POTRZEBNA POMOC DLA MAMY KASANDRY PARCZEWSKIEJ

W historii ligowej rywalizacji zespoły z Katowic i Pruszkowa mierzyły się ze sobą jedenaście razy. Pięciokrotnie górą był GKS, z tym że mamy pewne rachunki do wyrównania, bowiem w poprzednim sezonie przegraliśmy na stadionie Znicza 1:2, a w rundzie jesiennej bieżących rozgrywek szansę na zwycięstwo z tym rywalem straciliśmy w 90. minucie spotkania. - Nasze treningi są ustawione m.in. po to, by nasza ofensywa funkcjonowała sprawniej. Mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie to wyglądało coraz lepiej - mówił po meczu z Olimpią Szymon Kiebzak. 

 

Transmisja spotkania na TVP Sport. Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga