Zmiany kadrowe w GKS-ie Katowice

04.06.2018 15:24

W GKS-ie Katowice zapadły pierwsze decyzje personalne po zakończeniu sezonu 2017/18.

W zakończonych w niedzielę rozgrywkach Nice 1 ligi GieKSa znalazła się na 5. miejscu w tabeli. Klub rozpoczyna budowę drużyny na kolejne sezony. W związku z tym zapadły pierwsze decyzje personalne dotyczące składu kadry.

Informujemy, że GKS nie przedłuży wygasających kontraktów Patryka Procka, Macieja Wierzbickiego, Tomasza Mokwy, Tomasza Foszmańczyka i Bartłomieja Kalinkowskiego. Po okresie wypożyczeń do swoich macierzystych klubów wracają Kamil Słaby i Oktawian Skrzecz. Z GKS-em żegna się także Andreja Prokić, który związał się umową z innym klubem.

Już wcześniej zapadła decyzja o tym, że nie zostaną przedłużone kontrakty Armina Cerimagicia, Wojciecha Kędziory i Dawida Plizgi. Wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał Grzegorz Goncerz.

- W nowym sezonie GKS ma walczyć o najwyższe cele. Po dokonaniu weryfikacji zawodników m.in. pod kątem planowanego systemu gry, zdecydowaliśmy się na głęboką przebudowę zespołu. Podjęliśmy już pierwsze decyzje o pożegnaniu niektórych zawodników. W najbliższym czasie zapadną kolejne decyzje personalne. Oczywiście, priorytetem pozostaje dla nas praca nad wzmocnieniem drużyny. Prowadzimy intensywne rozmowy z kandydatami do gry w GKS-ie – podkreśla Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy.

Wszystkim zawodnikom odchodzącym z GKS-u życzymy powodzenia w dalszych karierach. Przypominamy, że GieKSa rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu 21 czerwca.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy