Wylicytuj bombkę GieKSy

14.12.2018 10:23

Ruszyły aukcje charytatywne, w których możesz wylicytować cztery wyjątkowe świąteczne bombki.

Zawodnicy oraz trenerzy wielosekcyjnego GKS-u Katowice w czwartek odwiedzili podopiecznych katowickiego Domu Aniołów Stróżów, by wspólnymi siłami przygotować specjalne świąteczne bombki, które trafiły na charytatywne aukcje. 

Gorąco zachęcamy do licytowania, bo w ten sposób możecie pomóc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. Cztery bombki GieKSy znajdziecie na Charytatywni Allegro. Aukcje dobiegają końca w najbliższy wtorek (18.12) o 22:00.  

Więcej zdjęć z malowania TUTAJDom Aniołów Stróżów nieprzerwanie od 20 lat buduje środowiskowy system pomocy, którą niesiemy każdemu potrzebującemu. Jasno określone zasady i konsekwencja działania gwarantują sukces na lata. Do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie. Program wsparcia opiera się na diagnozie psychologicznej, ekonomicznej i społecznej , na podstawie których, dla każdej pojedynczej osoby opracowujemy plan pomocy. Wykwalifikowani wychowawcy oraz asystenci rodzinni wspierają rozwój talentów drzemiących w naszych podopiecznych. Pracownicy chodzą z dziećmi na zajęcia, warsztaty i treningi, które pomagają im rozwijać swoje pasje i zainteresowania, przełamywać bariery i stawiać czoła wyzwaniom, przez co zyskują większe poczucie własnej wartości i szansę na lepszy start w dorosłość.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy