Ruszył projekt "Gimnazja z GieKSą"

14.09.2015 15:54

Autor: ps

Trwa kampania promocyjna "Nakaz gry w piłkę", zachęcająca katowiczan do uprawiania sportu. Dzisiaj wystartował kolejny projekt w ramach kampanii - "Gimnazja z GieKSą".

Akcja ma na celu zachecenie młodzieży gimnazjalnej do uprawiania futbolu. Po lekcjach gimnazjaliści spotykają się trzy razy w tygodniu z przedstawicielami GKS-u Katowice na wspólnych treningach. Na koniec będą utworzone reprezentacje szkół, które rozegrają turniej finałowy podczas meczu ligowego GKS Katowice - Dolcan Ząbki przy Bukowej.

Na pierwszy wspólny trening wybrali się trener Bartłomiej Ziętek i zawodnik Sebastian Szombierski, którzy przeprowadzili zajęcia dla uczniów z Gimnazjum nr 3 w Centrum przy ul. Sokolskiej. To jednak nie koniec wspólnych zajęć. We wtorki i środy znów wybierzemy się na boiska szkolne. Oprócz poniedziałkowych dzielnic - Zawodzia i Centrum, przez sześć tygodni będziemy spotykać się także w takich okolicach jak: Zawodzie, Piotrowice, Tysiąclecie, Wełnowiec.

Przedstawicieli wszystkich szkół, którzy chcą gościć GieKSę w swoich siedzibach, prosimy o kontakt na: marketing[at]gkskatowice.eu.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy