Otwarta sprzedaż karnetów

29.06.2022 09:34

Rozpoczęła się sprzedaż otwarta karnetów na domowe mecze GKS-u Katowice w kolejnym sezonie Fortuna 1 Ligi.

Zachęcamy do zakupu karnetów na cały nadchodzący sezon. Karnet to najkorzystniejsza i najwygodniejsza forma wstępu na mecze organizowane na Stadionie Miejskim przy Bukowej. Karnety obejmują oczywiście wszystkie domowe mecze ligowe oraz ewentualny pierwszy domowy mecz Pucharu Polski. Nie obejmują natomiast ewentualnych meczów barażowych.

W czwartek 29 czerwca rozpoczęła się sprzedaż otwarta. Ceny karnetów wynoszą: 300 zł („Blaszok”), 375 zł (Trybuna Główna), 225 zł (ulgowy na cały stadion), 1800 zł (VIP) i 5500 zł (VIP Premium). Dzieci do lat 13 mają darmowy wstęp na mecz po uprzednim odebraniu karnetu lub biletu w Systemie Biletowym GieKSy.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego.

Przypominamy, że GieKSa zainauguruje rozgrywki wyjazdowym spotkaniem z ŁKS-em Łódź, które odbędzie się 16 lipca o godz. 20.00. Pierwszy mecz przy Bukowej zaplanowany jest na niedzielę 24 lipca o godz. 18.00. W Katowicach podejmiemy wówczas spadkowicza z Ekstraklasy, czyli Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w późniejszym terminie. Informujemy, że ceny wejściówek na mecze GKS-u w nadchodzącym sezonie będą wynosić: 20 zł („Blaszok”), 25 zł (Trybuna Główna), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 50 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych i maksymalnie trójki dzieci). W przypadku spotkań „TOP” (mecze z Wisłą Kraków, Ruchem Chorzów, Zagłębiem Sosnowiec, GKS-em Tychy) ceny będą wynosić: 30 zł (normalny na cały stadion), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 60 zł (rodzinny).

Masz pytania w sprawie karnetów lub biletów? Zadzwoń lub napisz do nas (dni robocze w godz. 10-18). T: 725 250 898, E: [email protected]

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga