Mateusz Abramowicz piłkarzem GKS-u Katowice

05.07.2016 10:02

Autor: ksb

Nowym zawodnikiem GKS-u Katowice został Mateusz Abramowicz.

23-letni bramkarz związał się z GieKSą rocznym kontraktem. Abramowicz był ostatnio zawodnikiem Śląska Wrocław. Na wiosnę rozegrał 10 spotkań w Ekstraklasie. -  Szukaliśmy bramkarza, który podejmie rywalizację z Sebastianem Nowakiem. Mateusz ma już za sobą debiut w Ekstraklasie. W ostatniej rundzie rozegrał kilka kapitalnych spotkań. Trener będzie miał z pewnością spory dylemat przy wyborze pierwszego bramkarza GKS-u – zauważa Dariusza Motała, menedżer GKS-u. Abramowicz jeszcze dziś dołączy do zespołu przebywającego na zgrupowaniu w Kamieniu.

Dodajmy, że nową umową z klubem zwiąże się także dotychczasowy bramkarz GKS-u Maciej Wierzbicki. – Przedłużamy kontrakt o rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką Maciek wykonuje na treningach i poziomu jego zaangażowania – wyjaśnia menedżer GKS-u.

W kadrze na nadchodzący sezon jest także miejsce dla 17-letniego Kamila Główki, który wraca do treningów po kontuzji. – Wierzymy w rozwój tego zawodnika. Liczę, że najbliższy rok okaże się dla niego przełomowy – dodaje Motała.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu GieKSa TV z nowym bramkarzem GKS-u.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy