Kadra GKS-u na zgrupowanie w Turcji

09.02.2019 13:07

W niedzielę GKS Katowice wylatuje do tureckiego Belek, gdzie będzie kontynuował przygotowania do rundy wiosennej.

Za drużyną niespełna miesiąc pracy w Katowicach. W niedzielę rano zespół uda się na zgrupowanie do Turcji. W dniach 10-21 lutego zespół będzie trenował w Belek, gdzie rozegra trzy mecze kontrolne. Każdy z naszych sparingowych rywali gra w lidze rozgrywanej systemem wiosna-jesień. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych trenera Dariusza Dudka będzie FC Petrocub Hîncești - drużyna mołdawskiej ekstraklasy, która w poprzednim roku rywalizowała w kwalifikacjach do Ligi Europy. Ostatni sezon skończyła na 3. miejscu. Kolejny przeciwnik to FC Sogdiana - zespół ekstraklasy Uzbekistanu, uplasowany na 11. miejscu w poprzednich rozgrywkach. Na koniec zgrupowania w Belek GieKSa zagra z FK Isłacz Minski Rajon - drużyną ekstraklasy białoruskiej, która ostatni sezon skończyła na 10. miejscu w lidze. 

Trener Dariusz Dudek zabiera do Turcji 26 zawodników. Z GKS-em trenować będą obrońca Thomas Skiba z Akademii “Młoda GieKSa” oraz napastnik Bartosz Marchewka z Rozwoju Katowice. 

Po powrocie z Turcji GKS będzie kontynuował przygotowania w Katowicach. Na 2 marca zaplanowany jest pierwszy mecz rundy wiosennej. Na wyjeździe zmierzymy się wtedy z Wigrami Suwałki.

Obszerne realcje ze zgrupowania w Belek na www.gkskatowice.eu oraz w GieKSa TV.

KADRA GKS-U NA ZGRUPOWANIE
Bramkarze: Mariusz Pawełek, Krzysztof Baran, Szymon Frankowski
Obrońcy: Radek Dejmek, Adrian Frańczak, Arkadiusz Jędrych, Wojciech Lisowski, Mateusz Mączyński, Rafał Remisz, Tymoteusz Puchacz, Thomas Skiba, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: David Anon, Adrian Błąd, Dominik Bronisławski, Patryk Grychtolik, Jakub Habusta, Adrian Łyszczarz, Grzegorz Piesio, Bartłomiej Poczobut, Callum Rzonca, Kacper Tabiś
Napastnicy: Bartosz Marchewka, Daniel Rumin, Bartosz Śpiączka, Arkadiusz Woźniak

TERMINARZ SPARINGÓW W TURCJI (godziny czasu polskiego)
13.02, godz. 15:00 - FC Petrocub Hîncești
16.02, godzina do ustalenia -  FC Sogdiana
20.02, godz 15:00 - FK Isłacz Minski Rajon

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy