Informacje dla osób niepełnosprawnych

19.07.2016 16:04

Przedstawiamy ważne informacje na temat wstępu osób niepełnosprawnych na domowe mecze GKS-u Katowice.

Informujemy, iż wzorem sezonów ubiegłych oferujemy dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności oraz ich opiekunów bezpłatne wejściówki na sektor 1 Trybuny Głównej Stadionu Miejskiego w Katowicach.

Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę w postaci karnetu na rundę jesienną, należy:
- Dostarczyć orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności do Biura Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A. (poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 17:00). W przypadku dostarczenia tego orzeczenia w trakcie sezonu 2015/2016 i jego aktualności nie ma potrzeby dostarczania nowego,
- Dostarczyć Kartę Kibica własną oraz opiekuna, na której zostanie aktywowana wejściówka w postaci karnetu na rundę jesienną sezonu 2016/2017, do punktu dystrybucji wejściówek, tj.:
a) Strefa GieKSy (poniedziałek – piątek 10:00-18:00)
b) Dział Marketingu GKS Katowice (poniedziałek – piątek 9:00-17:00),
c) Biuro Obsługi Kibica (dzień meczowy).

Informujemy, iż na najbliższy mecz z Banikiem Ostrawa w (24 lipca) obowiązywać będzie system mieszany, co oznacza, iż osoby, które nie zdążyły aktywować karnetów na Kartach Kibica będą mogły wejść na teren imprezy masowej w tradycyjny sposób, tj. na podstawie list przez bramę nr 1.

Przypominamy, że od pierwszego meczu ligowego wejście na teren imprezy masowej możliwe będzie tylko na podstawie Karty Kibica poprzez wejście nr 1 (bramofurty) lub – gdy to niemożliwe (np. wózek inwalidzki) – poprzez furtę zlokalizowaną obok wejścia nr 1.

Ponadto informujemy, iż dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności zostały wydzielone dedykowane miejsca parkingowe, tj. 5 miejsc na parkingu wewnętrznym i 5 miejsc na parkingu zewnętrznym.

Wjazd na teren parkingu wewnętrznego będzie udostępniony tylko i wyłącznie osobom wymagającym wjazdu samochodem na teren imprezy masowej. Karty parkingowe zostaną przyznane na podstawie wniosku wysłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@gkskatowice.eu, wniosku pisemnego złożonego w Biurze Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A. lub – w szczególnych przypadkach – wniosku telefonicznego pod nr telefonu (32) 254 89 14. Karta parkingowa może zostać przyznana w formie stałej (obowiązuje całą rundę jesienną sezonu 2016/2017) lub jednorazowej (na poszczególny mecz piłki nożnej).

Jednocześnie informujemy, iż zewnętrzny parking dla osób niepełnosprawnych – począwszy od meczu z Wigrami Suwałki – będzie obsługiwany przez dedykowanego pracownika ochrony, który zapewni wjazd na poszczególne miejsca parkingowe tylko osobom uprawnionym.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy