GKS Katowice - Olimpia Grudziądz [WSZYSTKO O MECZU]

02.04.2021 14:49

GieKSa wraca do walki o ligowe punkty. W najbliższą sobotę czeka nas domowy mecz z Olimpią Grudziądz.

Podopieczni trenera Rafała Góraka wygrali cztery z pierwszych pięciu meczów rundy wiosennej. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie te zwycięstwa katowiczanie odnieśli wynikiem 2:1. W ostatniej kolejce spotkań pokonali na wyjeździe Pogoń Siedlce po bramkach Filipa Kozłowskiego i Grzegorza Rogali w pierwszej połowie starcia. W sobotę 3 kwietnia o godz. 17:00 podejmiemy przy Bukowej Olimpię Grudziądz. Zgodnie z umową PZPN ze sponsorem tytularnym rozgrywek transmisja z tego meczu wyłącznie w aplikacji eWinner. - Musimy się lepiej zachowywać w przejściu do ataku, musimy być w tych sytuacjach bardziej konkretni. Z punktów jestem zadowolony, z gry nieco mniej, ale spodziewam się, że takie mieszane uczucia będę miał do ostatniej kolejki sezonu - mówił po meczu w Siedlcach trener Górak. 

POTRZEBNA POMOC DLA MAMY KASANDRY PARCZEWSKIEJ

Naszym kolejnym rywalem będzie spadkowicz z Fortuna 1 ligi. Olimpia Grudziądz do tej pory miała spore kłopoty z ustabilizowaniem swojej formy. Po 23 meczach sezonu 2020/21 eWinner 2. ligi zespół zgromadził na swoim koncie 23 punkty i cały czas stara się uciekać przed rywalami ze strefy spadkowej. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Pawła Crettiego ulegli na własnym boisku Hutnikowi Kraków 1:2, więc do Katowic bez wątpienia przyjadą podrażnieni. Na wyjazdach wygrywali w tym sezonie czterokrotnie. 

GDZIE OBEJRZEĆ MECZ?

W historii ligowych meczów ekipy z Katowic i Grudziądza grały ze sobą piętnaście razy. Siedem z tych starć wygrała GieKSa. W meczu rundy jesiennej katowiczanie pokonali Olimpię 3:1 po dwóch golach Marcina Urynowicza oraz pieczętującym zwycięstwo trafieniu Adriana Błąda. - Myślę, że w kolejnym meczu na własnym boisku będziemy chcieli pokazać znacznie więcej - mówił Zbigniew Wojciechowski po meczu w Siedlcach. - Musimy zachować chłodne głowy i nie marnować szans na to, by mecze kończyć bez nerwów - dodał. Ze względu na obecne regulacje mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga