Giszowiec wygrywa „Zagraj na Bukowej”

04.06.2017 15:35

W niedzielne popołudnie zakończyła się siódma edycja sztandarowego projektu społecznego GKS-u Katowice „Zagraj na Bukowej”.

Kolejna edycja znów była rekordowa i przyniosła wiele radości najmłodszym oraz ich rodzinom. Na treningach łączna frekwencja wyniosła blisko 1700 dzieciaków. Najmłodsi trenowali pod okiem Ambasadorów, czyli piłkarzy pierwszego zespołu, którzy nie tylko uczyli ich piłki, ale i zdrowego życia w duchu fair-play. Drogie dzieci - byłyście wspaniałe! Trójkolorowe, małe serca pokazały wielkie zaangażowanie i wielu może się od nich uczyć.

W każdej edycji nie ma przegranych, bo wygrywa zdrowy tryb życia i uśmiech na twarzy naszych najmłodszych sympatyków. Brawa należą się wszystkim uczestnikom, a na szczególnie wyróżnienie zasługuje reprezentacja Giszowca, która zwyciężyła w Wielkim Finale 1:0 ekipę z Murcek.

"Zagraj na Bukowej" to projekt przygotowany przez GKS Katowice we współpracy z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, „Domem Aniołów Stróżów”, Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędem Miasta Katowice. Patronat nad akcją objął Prezydent Katowic Marcin Krupa. Partnerem Głównym akcji jest Flyspot Katowice Indoor Skydiving. „Zagraj na Bukowej” wspierają też Egmont i Węglo Smyk.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji siódmej edycji. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy