GieKSa nadal ze wsparciem airRoxy!

15.05.2019 15:47

Miło nam poinformować, że firma airRoxy nadal będzie Złotym Partnerem GKS-u Katowice!

airRoxy Sp. z o.o. jest polskim producentem elementów wentylacji, specjalizującym się w wentylatorach domowych, przemysłowych, zakończeniach wentylacyjnych, oraz systemach wentylacyjnych. Wszystkie urządzenia w firmie airRoxy konstruowane są z myślą o użytkowniku. Dzięki temu klienci otrzymują unikatowe produkty: szybkie w montażu, funkcjonalne, wydajne i ciche. Fundamentem firmy airRoxy jest jakość i to na tej podstawie tworzone są produkty i budowana jest relacja z odbiorcami. Potwierdzeniem tego jest zarówno certyfikat produktowy TUV SUD oraz fakt, iż każdego roku liczba zadowolonych klientów firmy dynamicznie wzrasta. Na dzień dzisiejszy znajdują się oni w ponad 40 krajach na 3 kontynentach. Więcej informacji na airroxy.com

- Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy w tak trudnym momencie, kiedy jest jeszcze sporo wątpliwości, żeby pokazać naszą solidarność z GKS-em. Sami najlepiej wiemy, że duże projekty potrzebują dużo czasu i wytrwałości, gdyż w takich projektach podobniej jak i w naszym codziennym życiu zdarzają się również słabsze momenty. My jesteśmy wytrwali i nadal wspieramy. O to samo apelujemy do wszystkich kibiców GieKSy - pokażcie tę wytrwałość i wsparcie raz jeszcze przez swoją obecnością przy Bukowej w ostatnim meczu kolejki - mówi Kamil Sienkiewicz, wiceprezes zarządu airRoxy. 

- Bardzo cieszymy się, że nasz Złoty Partner, airRoxy - firma o międzynarodowym zasięgu, zdecydowała się nadal wspierać nasz Klub. Mimo, iż ten sezon okazał się diametralnie inny niż oczekiwania nas wszystkich, to przedłużenie naszej współpracy w tym właśnie momencie jest dla nas sygnałem, że środowisko biznesowe skupione wokół Klubu okazuje nam pełne wsparcie, za co bardzo dziękujemy. Nam nie pozostaje nic innego jak zrobić wszystko by tego zaufania nie zawieść - mówi Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GieKSy.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy