Dodatkowe bilety na GKS - Stal

07.06.2021 12:01

Jeśli jesteś zaszczepiony przeciwko COVID-19 i dysponujesz oficjalnym zaświadczeniem, które to potwierdzi, możesz kupić bilet na poniedziałkowy mecz GKS-u Katowice ze Stalą Rzeszów.

W poniedziałek 7 czerwca o godz. 20.25 GKS Katowice zmierzy się na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej ze Stalą Rzeszów. Pierwotna sprzedaż biletów została już zakończona, lecz w obliczu ogłoszonych w sobotę zmian w obowiązującym prawie, a także dzięki uzyskaniu stosownej zgody w Urzędzie Miasta Chorzów - pomimo ograniczenia pojemności obiektu do 25 proc. - wejściówki mogą zakupić osoby, które zostały zaszczepione przeciwko COVID-19.

W jaki sposób zakupić wejściówkę? OSOBY ZASZCZEPIONE, które chcą zakupić BILET DLA SIEBIE mają taką możliwość w sklepie Blaszok (Katowice, ul. Św. Stanisława 8, czynny do godz. 18) oraz w oznaczonej kasie na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej. W tym celu konieczne jest okazanie oryginalnego zaświadczenia o zaszczepieniu. Informację, jak zdobyć zaświadczenie z Indywidualnego Konta Pacjenta można znaleźć TUTAJ. Wzór prezentujemy poniżej.

Ponadto prosimy o przedłożenie wypisanego oświadczenia znajdujące się w TYM ZAŁĄCZNIKU. UWAGA - oświadczenie musi zostać własnoręcznie podpisane. 

UWAGA! OSOBY KTÓRE SĄ ZASZCZEPIONE, POSIADAJĄ JUŻ BILET LUB KARNET, a chcą umożliwić zakupienie wejściówki innymi, mogą okazać zaświadczenie i złożyć oświadczenie w sklepie Blaszok lub w oznaczonej kasie na stadionie. Ewentualne wolne wejściówki pojawią się w sprzedaży o godz. 18.45 na stronie bilety.gkskatowice.eu.

Ponadto przypominamy, że karnetowicze, którzy nie mogą pojawić się na tym spotkaniu, mogą przekazać swoją wejściówkę innym. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ. Przypominamy też o transmisji spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. 

Do wszystkich kibiców, którzy wybierają się na mecz apelujemy też o przyjście w żółtych barwach.

WZÓR ZAŚWIADCZENIA Z IKP

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga