101 procent GKS-u. Zareklamuj się na koszulce!

29.02.2016 10:34

Autor: ksb, ps

Piłkarze GKS-u Katowice zagrają w meczu z Arką Gdynia w specjalnych koszulkach. Twoja firma ma szansę, by się na nich zareklamować i wesprzeć przy okazji ważny cel!

Zaplanowany na niedzielę 6 marca mecz GKS-u z Arką będzie wielkim piłkarskim świętem. Zespoły z Katowic i Gdyni walczą o czołowe miejsca w tabeli I ligi. Inauguracja rundy wiosennej budzi wielkie zainteresowanie kibiców, którzy licznie mają pojawić się na stadionie przy ul. Bukowej. Rangę meczu doceniła stacja Polsat Sport, która będzie go transmitować na swojej antenie.

Przy okazji tego spotkania GKS Katowice przeprowadzi ważną akcję społeczną pod hasłem „101 procent GieKSy”. Zachęcamy bowiem do przekazywania 1 procentu podatku dochodowego na katowickie Organizacje Pożytku Publicznego. Piłkarze GKS-u wystąpią w wyjątkowych strojach z symbolem jednego procenta.

Na koszulkach zawodników GieKSy jest też miejsce na reklamę sponsora. Wszystkie firmy zainteresowanie umieszczeniem swojej reklamy na koszulce (z tyłu, pod numerem zawodnika) prosimy o złożenie oferty mailowo pod adresem koszulka@gkskatowice.eu lub kontakt z kierownikiem Działu Sprzedaży GKS-u Marcinem Ćwikłą T: 725 250 887. Dochód z licytacji miejsca reklamowego trafi do potrzebujących instytucji. Uwaga: licytacja potrwa tylko do wtorku do godz. 23.59.

Zagraj na 101 procent z GKS-em Katowice!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy