• Gałecki (68)
  • Jędrych (88)

Pogoń Siedlce: Misztal - Margol, Walków (64. Firlej), Olszewski, Wojtuszek, Ocenas, Kozłowski II (81. Wiktoruk), Sadzawicki, Brodziński, Repka, Więdłocha (77. Mójta).

GKS Katowice: Mrozek – Michalski, Jędrych, Janiszewski, Rogala – Kiebzak (79. Wroński), Gałecki, Stefanowicz, Błąd (90. Szwedzik), Urynowicz (62. Woźniak) – Kurbiel (83. Habusta).

Katowiczanie przyjechali do Siedlec walczyć o awans na miejsca bezpośredniego awansu, natomiast gospodarze stanęli przed szansą zwiększenia swoich szans na grę w barażach. GieKSa do gry przystąpiła z jedną zmianą względem poprzedniego spotkania. Pauzującego za nadmiar żółtych kartek Daniana Pavalasa zastąpił w pierwszym składzie Marcin Urynowicz. I to właśnie Urynowicz miał w pierwszej połowie najlepszą okazję na strzelenie bramki, gdy w samej końcówce  dostał podanie w pole karne i niepilnowany przez obrońcę oddał strzał, który niestety minął słupek bramki.

GieKSa kontrolowała wydarzenia prowadząc piłkę, jednak gospodarze byli w stanie w kilku sytuacjach wyprowadzić kontry, który sprawdzały czujność naszej defensywy. Goście mieli niestety problem ze sforsowaniem obu linii obrony przeciwnika, dlatego na przerwę drużyny schodziły z bezbramkowym remisem. Zaraz na początku drugiej części Adrian Błąd znalazł się z piłką w polu karnym, ale jego próba zatrzymała się na nogach obrońcy. W jednej z kolejnych akcji to gospodarze wyszli z szybkim atakiem zakończonym rzutem karnym. Doskonałej okazji nie wykorzystał jednak Marcin Kozłowski, Mrozek obronił strzał nogą, a dobitka przeleciała obok bramki.

W 63. minucie dobrą okazję miał Arkadiusz Woźniak zaraz po wejściu na boisko. Jego strzał głową po podaniu Szymona Kiebzaka zdołał jednak zatrzymać Rafał Misztal. Jednak na próbę Michała Gałeckiego siedlczanie nie mieli już odpowiedzi. Nasz pomocnik znakomicie zachował się w polu karnym wykorzystując zamieszanie i dał katowiczanom prowadzenie. Druga bramka mogła paść bardzo szybko, ale dobrą akcję Kiebzaka z Kurbielem w kluczowym momencie przerwał obrońca. Kiebzak czekał na piłkę do pustej bramki. Katowiczanie w ostatnich fragmentach przeszli do wyraźnej defensywy. Mimo to zdołali rywala dobić, gdy Arkadiusz Jędrych skierował piłkę do pustej bramki po kolejnym stałym fragmencie gry. GKS z Siedlec wyjeżdżał z 3 punktami.

• 90+4 min

KONIEC! 3 punkty dla GKS-u!

• 90+4 min

Jeszcze kontra GKS-u, strzelał Michalski, ale nie trafił w bramkę po podaniu Wrońskiego.

• 90+3 min

Mrozek łapie bezpośredni strzał na bramkę.

• 90+3 min

Kolejny faul, tym razem Stefanowicz. Piłka przed naszą szesnastką.

• 90+2 min

Ajj, Szwedzik przegrał wyścig do piłki z bramkarzem.

• 90 min

Sędzia doliczył 4 minuty.

• 90 min

Niepotrzebny faul Habusty w kontrze.

• 90 min

Szwedzik za Błąda.

• 89 min

Nasz obrońca znakomicie odnalazł się przed bramką i wpakował piłkę z najbliższej odległości. To drugi gol GKS-u strzelony po stałym fragmencie.

• 88 min

JĘDRYCH! 2:0!

• 87 min

Bomba Błąda! Misztal paruje na rzut rożny.

• 84 min

GKS w defensywie, musimy bardzo uważać na akcje prowadzone bocznymi strefami.

• 83 min

Habusta zmieni Kurbiela.

• 83 min

Mamy całą masą szczęścia, strzał sprzed pola karnego przelatuje nad naszą poprzeczką.

• 82 min

Groźna kontra Pogoni. Rogala ratuje wybicie na rzut rożny.

• 81 min

Za Kozłowskiego wszedł Wiktoruk.

• 81 min

Mrozek wypiąstkowywał i niestety ucierpiał w starciu. Na szczęście kontynuuje grę.

• 79 min

Wroński zmieni Kiebzaka.

• 78 min

Kurbiel w doskonałej sytuacji! Niestety źle uderzył w piłkę.

• 77 min

Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Więdłochę wszedł Mójta.

• 76 min

Mrozek łapie strzał zza pola karnego, zza mocno się cofnęliśmy.

• 73 min

Teraz Błąd na spalonym, szkoda, że Woźniak nie zdecydował się wcześniej na podanie.

• 72 min

Znakomita akcja Kurbiela z Kiebzakiem, niestety w kluczowym momencie obrońca przerywa podanie.

• 70 min

Nasz pomocnik znakomicie wykorzystał zamieszanie po rzucie rożnym i dał nam prowadzenie.

• 69 min

GAŁECKI! GOOOOL!

• 68 min

Groźna kontra GKS-u, Rogala wrzucał i obrona ratowała się wybiciem na rzut rożny.

• 67 min

Kozłowski II z piłką w naszej szesnastce po stracie Błąda, szczęśliwie uderza daleko od bramki.

• 66 min

Rogala przerywa groźne wejście w nasze pole karne dobrym blokiem na rywalu.

• 64 min

Za Walkowa wszedł Firlej.

• 63 min

Woźniak głową po wrzutce Kiebzaka, Misztal łapie.

• 63 min

Znakomite podanie Błąda do Rogali, niestety ten szukając w polu karnym Kurbiela, zagrywa w nogi defensora.

• 62 min

Woźniak zastąpi Urynowicza.

Błąd szukał w kontrze uciekającego Michalskiego, niestety do podania szybciej dobiegł obrońca.

Dobrze wyprowadzona kontra GieKSy, niestety Kiebzak bardzo źle dośrodkowuje.

Teraz Kiebzak sprzed szesnastki, lecz próba równie nieudana co ta Błąda.

Błąd strzelał w kontrze, ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

Mała sprzeczka Kiebzaka z rywalem.

Akcja GKS-u, ale obrońcy dobrze interweniują.

MROZEK BRONI!

Niestety rzut karny dla gospodarzy.

Błąd z piłką w polu karnym, próbował strzelać, ale uderzył prosto w obrońcę.

Wracamy na drugą część, do boju GKS!

Koniec pierwszej połowy. W Siedlcach bezbramkowy remis.

Walków w naszym polu karnym. Obrócił się, oddał strzał, ale nie mógł zagrozić Mrozkowi.

Teraz świetnie indywidualnie Kurbiel, oddał strzał zza pola karnego, który niestety przelatuje wysoko nad bramką Pogoni.

Najlepsza sytuacja GKS-u, Urynowicz dostaje piłkę w polu karnym i niestety w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę.

GKS próbował uruchomić kontrę, ale Kiebzak za lekko podawał do uciekającego kolegi.

Piłka poodbijała się od graczy w naszym polu karnym. Rywal oddał strzał, ale zatrzymał się na nogach obrońców.

Faul Kiebzaka, szansa na wrzutkę w nasze pole karne ze stałego fragmentu.

Gałecki odważnie przerwał kontrę, sędzia pozwolił kontynuować, próba przelobowania Mrozka bardzo nieskuteczna.

Zamieszanie przed naszą szesnastką, kilka prób strzałów Więdłochy, ale wszystkie zablokowane przez naszą obronę.

Rogala szukał sprytnym podanie wchodzącego w pole karne Kiebzaka, niestety wyprzedził go w ostatnim momencie obrońca.

Akcja Urynowicza z Michalskim, ale ten pierwszy traci piłkę po dobrym wślizgu defensora.

Strzał Urynowicza sprzed pola karnego, niestety piłka trafia prosto w ręce bramkarza.

Dobra akcja Kiebzaka, który okiwał gracza i przy próbie wrzutki wywalczył rzut rożny.

Odważniejsze ataki Pogoni, ratujemy się wybiciem na rzut rożny.

Kurbiel dostał podanie na głowę od Urynowicza, strzał jednak za lekki i nie mógł zaskoczyć Misztala.

Sporo szczęścia, Brodziński źle przymierzył głową.

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla gospodarzy.

Długie podanie Błąda do Kiebzaka, jednak próba odrobinę za mocna.

Wrzutka Stefanowicza, ale podanie skutecznie przerywa obrońca.

Kiebzak znalazł się z piłką na 20 metrze, niestety nie zdecydował się na próbę strzału.

To GieKSa stara się prowadzić grę i jest znacznie częściej przy piłce, mimo to zagrożenie dla bramki Pogoni pozostaje minimalne.

Błąd dobrze znalazł wchodzącego w pole karne Michalskiego, ten niestety źle przyjął piłkę.

Zamieszanie w polu karnym siedlczan, ale GKS bez dobrej okazji na oddanie strzału.

Rogala wszedł w pole karne po doskonałym podaniu Błąda. Ostatecznie wywalczył rzut rożny.

GieKSa długo przy piłce, mamy jednak problem z przebiciem się przez obronę rywala.

Kontra GKS-u po odbiorze Stefanowicza, Michalski jednak faulowany.

Urynowicz przewracany przed polem karnym, ale sędzia po raz kolejny nie dopatrzył się przewinienia.

Strata Błąda, przerywamy kontrę faulem, na razie bez kartek.

Długa akcja GKS-u na połowie gospodarzy. Błąd szukał wbiegającego Gałeckiego, ale ten na pozycji spalonej.

Piłkarze GKS-u domagali się zagrania ręką w polu karnym, ale sędzia niczego nie zauważył.

Dobre rozegranie GKS-u, zakończone wywalczeniem rzutu rożnego.

• Obie drużyny już na boisku, za moment rozpoczynamy mecz 32. kolejki 2 ligi.

• Katowiczanie przyjechali do Siedlec walczyć o awans na miejsca bezpośredniego awansu, natomiast gospodarze stają przed szansą zwiększenia swoich szans na grę w barażach.

• GieKSa do gry przystąpi z jedną zmianą względem poprzedniego spotkania. Pauzującego za nadmiar żółtych kartek Daniana Pavalasa zastąpił w pierwszym składzie Marcin Urynowicz.