Sparing

GKS Katowice

  • Paweł Mandrysz (45)
1-4

Odra Opole

GKS Katowice: Nowak – D. Abramowicz, Kalinkowski, Foszmańczyk, Mandrysz, Prokić, Wisio, Kamiński, Frańczak, Zejdler, Lebedyński. W drugiej połowie wystąpili: Wierzbicki – D. Abramowicz (81. Jaromin), Kalinkowski (70. Zejdler), Pielorz, Szołtys, Prokić (70. Małecki), Wisio, Kamiński, Frańczak, Cerimagić, Goncerz.

Odra Opole:

Dla obu zespołów był to pierwszy sprawdzian formy przed nowym sezonem Nice 1 ligi. Warto przypomnieć, że Odra przystąpi do tych rozgrywek jako beniaminek, więc jesienią dojdzie do ponownego spotkania obu ekip.

W sparingu rozgrywanym na bocznym boisku Stadionu Miejskiego, GieKSę po raz pierwszy poprowadził nowy szkoleniowiec Piotr Mandrysz. Nasz zespół w pierwszej połowie stworzył kilka dogodnych okazji. Bliscy zdobycia bramki byli Tomasz Foszmańczyk, Mikołaj Lebedyński i Andreja Prokić. Po strzale ostatniego z nich obrońcy gości wybili piłkę z linii bramkowej.

Nieskuteczność się zemściła, bo niespodziewanie to Odra wyszła na prowadzenie po pięknym strzale z dystansu. Tuż przed końcem pierwszej części po ładnej akcji do wyrównania doprowadził Paweł Mandrysz.

W drugiej połowie, po kilku roszadach w składzie, stwarzanie okazji strzeleckich już nie przychodziło GieKSie tak łatwo. Co gorsze, trzy poważne błędy w defensywie przypłaciliśmy utratą kolejnych bramek. Ostatecznie to Odra mogła więc cieszyć się ze zwycięstwa przy Bukowej.

Kolejny sprawdzian GieKSy już w najbliższy czwartek. Tego dnia zmierzymy się we Wrocławiu z ekstraklasowym Śląskiem.

  • 45 min

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy