Karnety na sezon 2021/22 w sprzedaży

16.06.2021 12:03

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze GKS-u Katowice w sezonie 2021/22 Fortuna 1 Ligi.

Za GKS-em Katowice udany sezon zakończony awansem. Dziękujemy za gorący doping, który płynął z trybun przy Bukowej w najważniejszych momentach rywalizacji. Wierzymy, że w kolejnym sezonie będziecie nas wspierać równie mocno i wspólnie stworzymy atmosferę sportowego święta.

Kibice GieKSy już teraz mogą zakupić karnety na cały nadchodzący sezon. Wiemy już, że rywalizacja w Fortuna 1 Lidze rozpocznie się 31 lipca. Posiadanie karnetu to gwarancja obecności na meczach i najkorzystniejszej ceny. Karnet obejmuje pierwszy ewentualny mecz domowy Pucharu Polski, natomiast nie obejmuje ewentualnych meczów barażowych.

Ceny karnetów indywidualnych wynoszą 170 zł („Blaszok”), 270 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (85 zł). Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

SPRAWDŹ OFERTĘ KARNETÓW VIP

Sprzedaż biletów rozpocznie się w późniejszym terminie. Informujemy, że ceny wejściówek na mecze GKS-u w nadchodzącym sezonie będą wynosić: 15 zł („Blaszok”), 20 zł (Trybuna Główna), 10 zł (ulgowe na cały stadion), 40 zł (rodzinne dla dwójki dorosłych i maksymalnie trójki dzieci). Gorąco zachęcamy rodziny do zakupu wejściówek na sektor nr 2 Trybuny Głównej. 

Więcej informacji na temat sprzedaży karnetów TUTAJ. Rozpoczęliśmy procedurę zwrotów dla osób, które posiadały karnety na cały sezon 2020/21 za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


Masz pytania w sprawie karnetów lub biletów? Zadzwoń lub napisz do nas (dni robocze w godz. 8-16). T: 725 250 898, E: bilety@gkskatowice.eu.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga