Karnety

Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą 170 zł („Blaszok”), 270 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (85 zł).

Karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Sprzedaż nie obejmuje sektora 6 Trybuny Głównej oraz sektora D na „Blaszoku”. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Karnet obejmuje pierwszy ewentualny mecz domowy Pucharu Polski, natomiast nie obejmuje ewentualnych meczów barażowych. 

WAŻNE - Osoby niepełnosprawne w celu uzyskania ulgi na wejściówki prosimy o złożenie w Biurze Zarządu Spółki OŚWIADCZENIA plus okazać do wglądu orzeczenie o niepełnosprawności.  Po etapie weryfikacji, kibic będzie miał prawo do korzystania z wejściówek ulgowych. Natomiast osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy (podany wyżej) celem rozpatrzenia wniosku o przyznanie darmowej wejściówki.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8.

Ilość udostępnionych do dystrybucji wejściówek będzie uzależniona od aktualnie obowiązujących przepisów prawa państwowego. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami.

SPRAWDŹ OFERTĘ KARNETÓW VIP

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00)


Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga