Karnety

Przed GieKSą sześć wiosennych meczów przy Bukowej. Kup karnet i wspieraj drużynę z trybun. W tym sezonie GKS Katowice na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej zmierzy się jeszcze z Resovią Rzeszów, Odrą Opole, Górnikiem Łęczna, Skrą Częstochowa, Puszczą Niepołomice i Ruchem Chorzów. Zależy nam, aby z trybun naszą drużynę wspierała jak największa grupa fanów. Dlatego dokonujemy kolejnej obniżki cen i zachęcamy do zakupu karnetów obejmujących wejścia na wszystkie te spotkania.

Ceny karnetów wynoszą: 80 zł („Blaszok”), 100 zł (Trybuna Główna), 40 zł (ulgowy na cały stadion). Karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecze na podstawie darmowego karnetu lub biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00.

Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetu jest Karta Kibica. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: [email protected] albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).


Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga