Karnety

SPRZEDAŻ WSTRZYMANA

Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą 110 zł („Blaszok”), 180 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (75 zł) oraz rodzinne (250 zł).

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także studentom, osobom uczącym się do 26 lat oraz osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. WAŻNE! Karnet na sezon i karnet na rundę NIE OBEJMUJĄ meczów rozgrywek Pucharu Polski oraz ewentualnych meczów barażowych. Informujemy, że sprzedaż nie obejmuje sektorów 1 i 6 Trybuny Głównej oraz sektora D na Blaszoku. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18.

Przypominamy o WAŻNYCH ZASADACH organizacji meczów.Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00)


Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga