KarnetyW nadchodzącej rundzie nasz zespół rozegra 10 spotkań przy Bukowej. Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą 120 zł („Blaszok”), 180 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (75 zł) oraz rodzinne (360 zł). Natomiast ceny karnetów na rundę wynoszą: 70 zł („Blaszok”), 110 zł (Trybuna Główna), 75 zł karnet ulgowy i 220 zł karnet rodzinny. Cennik powyżej. 

WAŻNE! Posiadacze karnetów z rundy wiosennej minionego sezonu otrzymują 5% zniżki, która dotyczy zarówno karnetu na rundę, jak i na sezon. 

Karnety na sezon obejmują wszystkie mecze ligowe, wszystkie mecze Pucharu Polski oraz mecze barażowe. Natomiast karnet na rundę jesienną gwarantuje darmowe wejście wyłącznie na pierwszy mecz Pucharu Polski na Bukowej. 

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a ulgowy na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 lat. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy