Karnety

W rundzie wiosennej GieKSa rozegra osiem meczów na Stadionie Miejskim w Katowicach. Przy Bukowej zmierzymy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, Wisłą Kraków, Resovią Rzeszów, Odrą Opole, Górnikiem Łęczna, Skrą Częstochowa, Puszczą Niepołomice i Ruchem Chorzów. Zachęcamy do zakupu karnetów obejmujących wejścia na wszystkie te spotkania. Karnety nie obejmują ewentualnych meczów barażowych.

Ceny karnetów wynoszą: cenach: 120 zł („Blaszok”), 150 zł (Trybuna Główna), 90 zł (ulgowy na cały stadion). W sprzedaży oferujemy też karnety VIP w cenie 800 zł. Karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecze na podstawie darmowego karnetu lub biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. 

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 17.00 i w niedziele w godz. 9.00 - 13.00.

Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetu jest Karta Kibica. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: [email protected] albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).


Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga