Karnety

Ceny karnetów na rundę wiosenną wynoszą 80 zł („Blaszok”), 115 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też karnety ulgowe w cenie 40 zł. Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8.

W związku z aktualnymi regulacjami GKS Katowice wprowadził do sprzedaży także karnety z oznaczeniem CERTYFIKAT COVID (cena niezmienna). Zakup takiego karnetu obliguje nabywcę do posiadania przy wejściu na stadion zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu. Kibice, którzy spełniają te warunki, tym samym nie wliczają się do limitów kibiców na obiekcie. Szczegółowe informacje na temat certyfikatów można znaleźć TUTAJ. Zachęcamy do korzystania z nowego typu karnetów, co pomoże w zbudowaniu jak największej frekwencji na stadionie. Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że okazanie certyfikatu jest dobrowolne, lecz służy spełnieniu wymogów proceduralnych i warunkuje udział w imprezie powyżej limitu wskazanym w nowym rozporządzeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami.

SPRAWDŹ OFERTĘ KARNETÓW VIP

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).


Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga