Karnety

Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą (obniżka po drugim meczu): 100 zł („Blaszok”), 160 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (65 zł) oraz rodzinne (320 zł). Natomiast ceny karnetów na rundę wynoszą: 50 zł („Blaszok”), 90 zł (Trybuna Główna), 35 zł za karnet ulgowy i 180 zł za karnet rodzinny. Cennik powyżej. 

WAŻNE! Posiadacze karnetów z rundy wiosennej minionego sezonu otrzymują 5% zniżki, która dotyczy zarówno karnetu na rundę, jak i na sezon. 

Karnety na sezon obejmują wszystkie mecze ligowe, wszystkie mecze Pucharu Polski oraz mecze barażowe. Natomiast karnet na rundę jesienną gwarantuje wejście na ligowe mecze domowe w rundzie jesiennej oraz pierwszy domowy mecz Pucharu Polski.

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a ulgowy na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 lat. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy