Karnety

Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą 110 zł („Blaszok”), 180 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (75 zł) oraz rodzinne (250 zł).

Ceny karnetów indywidualnych na rundę jesienną wynoszą 60 zł („Blaszok”) i 90 zł (Trybuna Główna) i karnety ulgowe 40 zł oraz rodzinne 150 zł. Karnety tylko na rundę wiosenną będą kosztować 80 zł („Blaszok”), 110 zł (Trybuna Główna), 50 zł (ulgowe), 160 zł (rodzinne).

Przypominamy o WAŻNYCH ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA i zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM SPRZEDAŻY oraz REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ. 

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także studentom, osobom uczącym się do 26 lat oraz osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci poniżej 6. roku życia wchodzą na trybuny za darmo. WAŻNE! Karnet na sezon i karnet na rundę NIE OBEJMUJĄ meczów rozgrywek Pucharu Polski oraz ewentualnych meczów barażowych. Ponadto sprzedaż nie obejmuje sektorów 1 i 6 Trybuny Głównej oraz sektora D na Blaszoku.

WAŻNE - Osoby niepełnosprawne w celu uzyskania ulgi na wejściówki prosimy o wyslanie na adres bilety@gkskatowice.eu dowodu w postaci skanu orzeczenia. Po etapie weryfikacji, kibic będzie miał prawo do korzystania z wejściówek ulgowych. Kserokopie, bądź skan orzeczenia można również dostarczyć do siedziby klubu (pokój 145). Po weryfikacji konto osoby składającej w/w dokument zostanie zaktualizowane jako ulgowe. Natomiast osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy (podany wyżej) celem rozpatrzenia wniosku o przyznanie darmowej wejściówki. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy