Zwroty za karnety na sezon 2020/21

16.06.2021 15:31

Rozpoczynamy procedurę zwrotów dla osób, które posiadały karnety na cały sezon 2020/21 za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności.

Z uwagi na konieczność rozgrywania imprez sportowych bez udziału publiczności wdrożyliśmy procedurę zwrotów dla kibiców, którzy zakupili karnety na mecze GieKSy na cały sezon 2020/21. 

Wszystkich kibiców chcących otrzymać zwrot prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM, w którym szczegółowo wyjaśniamy zasady dotyczące wysokości zwrotu oraz formę jego realizacji. Zwroty realizowane są w terminie 21.06.2021-30.09.2021, po upłynięciu wskazanego terminu, Klub nie będzie realizował zwrotów środków finansowych. 

Informujemy, że można ubiegać się o zwrot w formie vouchera do wykorzystania na kolejne imprezy organizowane przez GKS do dnia 31.12.2021. Voucher można odebrać również za karnety zakupione w sklepie “Blaszok”.


Dodatkową opcją w przypadku karnetów zakupionych w sklepie „Blaszok” jest zwrot gotówkowy, który można otrzymać w siedzibie Klubu (Stadion Miejski w Katowicach, ul. Bukowa 1A) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem 725 250 898. UWAGA! Zwroty te dokonywane są wyłącznie na podstawie paragonu oraz dokumentu tożsamości. 

W przypadku karnetów zakupionych przez internet o zwrot środków można ubiegać się na stronie bilety.gkskatowice.eu. Cała procedura dokładnie opisana jest poniżej. Prośby o zwrot można składać od środy 16 czerwca br. poprzez system biletowy. 

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą odstąpić od możliwości skorzystania ze zwrotu, by w ten sposób okazać wsparcie Klubowi.Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga