Karnety VIP na mecze GieKSy

21.06.2021 11:54

W sprzedaży oferujemy karnety VIP na domowe mecze GKS-u Katowice w sezonie 2021/22 Fortuna 1. Ligi.

Przed drużyną GKS-u nowe wyzwania związane z występami w Fortuna 1. Lidze. Rozgrywki nowego sezonu startują 31 lipca. Już teraz oferujemy w sprzedaży karnety VIP na kolejny sezon. Karnet VIP to nie tylko gwarancja możliwości zobaczenia meczu z Trybuny Głównej, ale także miejsca parkingowego na Stadionie Miejskim oraz dostępu do strefy cateringowej, gdzie serwowane jest jedno ciepłe danie, ciasta oraz napoje. Cena karnetu VIP na cały sezon wynosi 1600 zł. W wersji dla osób do 18. roku życia cena wynosi 800 zł.

W sprzedaży są także karnety VIP PREMIUM. To oferta dla grona odbiorców oczekujących bardzo wysokiego standardu. Karnet obejmuje miejsce na loży VIP, dedykowane miejsce parkingowe i dostęp do dedykowanej strefy cateringowej. Goście tej strefy mogą liczyć na dostęp do bufetu z dwoma ciepłymi daniami, sałatkami, słonymi i słodkimi przekąskami, zimnymi i ciepłymi napojami oraz alkoholem. Cena karnetu VIP PREMIUM wynosi 5000 zł, a ulgowego 2500 zł.

Szczegółowe menu dla obu opcji karnetów dostępne TUTAJ. Karnety VIP i VIP PREMIUM obejmują wszystkie domowe mecze GKS-u Katowice w sezonie 2021/22.

Karnety można kupować na stronie bilety.gkskatowice.eu.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga