Wszyscy na żółto. Okolicznościowe t-shirty w sprzedaży

24.05.2023 11:01

W sobotę derby GieKSy z Ruchem. Na stadionie przy Bukowej będzie można zakupić żółte koszulki.

W sobotę 27 maja o godz. 17:30 GieKSa zmierzy się przy Bukowej z Ruchem Chorzów. Mecz promowany jest hasłem „Jak za dawnych lat”. W tym roku mija bowiem 30 lat od historycznego starcia pomiędzy klubami z Katowic i Chorzowa w finale Pucharu Polski.

Z tej okazji przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki z symbolem Pucharu Polski, które będzie można zakupić na stadionie na stoiskach z gadżetami. T-shirty będą dostępne w cenie 65 zł. Polecamy także szaliki w cenie 50 zł, nawiązujące do sukcesu GKS-u z 1993 roku.

Na stoikach dostępne będą także inne żółte koszulki. T-shirt GIEKSA kosztuje 79 zł, a koszulka z napisem MAJSTER nawiązująca do mistrzostwa Polski hokeistów do kupienia za 59 zł.

Jak już informowaliśmy w sprzedaży będzie także specjalny model koszulek, w których zagrają piłkarze GKS-u. W dniu meczu, na stoiskach z gadżetami, koszulkę z numerem 30 (na znak 30-lecia sięgnięcia po Puchar Polski) będzie można zakupić w cenie 299 zł. W razie wyczerpania zapasów, możliwe będzie złożenie zamówienia na koszulkę.

SPRAWDŹ! INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM GKS - RUCH

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga