Informacje organizacyjne przed meczem GKS - Ruch

23.05.2023 14:58

Wybierasz się na sobotnie derby? Koniecznie przeczytaj.

Kiedy i gdzie GieKSa gra z Ruchem?
Mecz 33. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Katowice - Ruch Chorzów odbędzie się w sobotę 27 maja o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A.

Gdzie mogę kupić bilet na mecz?
Wszystkie wejściówki na mecz zostały wyprzedane. Warto jednak śledzić klubowe media. W sprzedaży mogą pojawić się jeszcze pojedyncze bilety po ewentualnym zwolnieniu rezerwacji przez partnerów i sponsorów Klubu.

O której godzinie przyjść na mecz?
Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16.00. Apelujemy, by na obiekcie pojawić się jak najwcześniej, co pozwoli wszystkim na sprawne wejście i uniknięcie kolejek.

Czy zaparkuję na Bukowej?
Parking pod stadionem jest dostępny dla kibiców, ale liczba miejsc na nim jest ograniczona. Dlatego warto pomyśleć o zaparkowaniu w najbliższej okolicy. Zachęcamy też do skorzystania z transportu publicznego.

Co mam robić, gdy przyjdę wcześniej na stadion?
Zapraszamy do skorzystania ze stanowisk gastronomicznych na stadionie oraz zapoznania się z naszą ofertą na stanowiskach z oficjalnymi gadżetami klubu. W sprzedaży m.in. specjalne koszulki, w jakich tego dnia zagra GieKSa. W dniu meczu młodzi kibice mogą też oddawać swoje Dzienniczki Młodego GieKSiarza.

Co to znaczy „wszyscy na żółto”?
Chcemy, aby derby były niezapomnianym widowiskiem. Dlatego apelujemy do wszystkich fanów GieKSy, aby na trybunach pojawili się ubrani na żółto. Nie masz żółtej koszulki? T-shirty w tym kolorze będą dostępne na stoiskach z gadżetami, w tym ze specjalnej serii z okazji 30-lecia wywalczenia Pucharu Polski.

Ile osób będzie na stadionie?
Dla widzów będą udostępnione Trybuna Główna, Blaszok i trybuna dla kibiców gości. Na obiekcie przygotowanych będzie 5988 miejsc dla publiczności.

Mam karnet, ale nie idę na mecz. Co robić?
Kibice, którzy posiadają karnety, a nie wybierają się na mecz, mogą w prosty sposób przekazać swoją wejściówki. Instrukcję jak to zrobić można znaleźć TUTAJ. Wejściówkę można także po prostu anulować i przekazać ją do otwartej sprzedaży.

Kupiłem bilet w formie pdf. Czy mam zrobić?
Koniecznie wydrukuj wejściówkę i nie zapomnij jej ze sobą zabrać na mecz!

Czy w dniu meczu będą otwarte kasy?
Jak informowaliśmy - biletów na mecz nie ma już w sprzedaży. W dniu meczu Biuro Obsługi Kibiców będzie jednak otwarte od godz. 13:30. Będzie tam można wydrukować bilet, przekazać bilet z karnetu oraz odebrać  darmowe wejściówki od sponsora tytularnego ligi w ramach zaproszeń. W BOK można także wyrobić Kartę Kibica.

Mam pytanie o bilet. Z kim się skontaktować?
Informacja o biletach i karnetach pod numerem telefonu 725 250 898 (dostępny w godz. 10.00 - 18:00 do piątku), lub mailem: [email protected].

Czy mecz można obejrzeć w telewizji?
Spotkanie GKS Katowice - Ruch Chorzów można obejrzeć na kanale Polsat Sport oraz w internecie w modelu subskrypcyjnym na platformie Polsat Box Go lub w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE. 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga