Jak za dawnych lat. Specjalne koszulki GieKSy

22.05.2023 10:00

W zbliżających się derbowym meczu piłkarze GKS-u Katowice wystąpią w specjalnych koszulkach.

W sobotę 27 maja o godz. 17:30 GieKSa zmierzy się przy Bukowej z Ruchem Chorzów. Mecz promowany jest hasłem „Jak za dawnych lat”. W tym roku mija bowiem 30 lat od historycznego starcia pomiędzy klubami z Katowic i Chorzowa w finale Pucharu Polski.

Jak już informowaliśmy, GieKSa w derbowym spotkaniu wystąpi specjalnych koszulkach. We współpracy z partnerem technicznym Klubu, firmą hummel, przygotowaliśmy koszulki wzorowane na strojach, w których 23 czerwca 1993 roku GieKSa rozegrała historyczny mecz finału Pucharu Polski na Stadionie Śląskim. Kierujemy słowa podziękowania dla Nord Partner – mając na uwadze poszanowanie dla historycznego wzoru koszulki, sponsor GKS-u zdecydował, by nie eksponować swojego logotypu na stroju.

Informujemy, że specjalny model koszulek będzie dostępny w sprzedaży. W dniu meczu, na stoiskach z gadżetami, koszulkę z numerem 30 (na znak 30-lecia sięgnięcia po Puchar Polski) będzie można zakupić w cenie 299 zł. W razie wyczerpania zapasów, możliwe będzie złożenie zamówienia na koszulkę. Informujemy także, że zapisy będą możliwe także na model koszulki bramkarskiej. SPRAWDŹ! INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM GKS - RUCH

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga