Kup karnet na GieKSę

03.07.2019 13:54

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020.

GKS Katowice otworzy sezon 2 ligi domowym meczem ze Zniczem Pruszków 28 lipca. Już teraz można zakupić karnety w opcji na cały sezon lub wyłącznie na rundę jesienną rozgrywek 2018/2019. Posiadanie karnetu to gwarancja najlepszej ceny, ale i uniknięcia kolejek pod kasami w dni meczowe.

W nadchodzącej rundzie nasz zespół rozegra 10 spotkań przy Bukowej. Ceny karnetów indywidualnych na cały sezon wynoszą 120 zł („Blaszok”), 180 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe (75 zł) oraz rodzinne (360 zł). Natomiast ceny karnetów na rundę wynoszą: 70 zł („Blaszok”), 110 zł (Trybuna Główna), 75 zł karnet ulgowy i 220 zł karnet rodzinny. Więcej informacji poniżej oraz TUTAJ.

WAŻNE! Posiadacze karnetów z rundy wiosennej minionego sezonu otrzymują 5% zniżki, która dotyczy zarówno karnetu na rundę, jak i na sezon. 

Karnety na sezon obejmują wszystkie mecze ligowe, wszystkie mecze Pucharu Polski oraz ewentualne mecze barażowe. Natomiast karnet na rundę jesienną gwarantuje darmowe wejście wyłącznie na pierwszy mecz Pucharu Polski na Bukowej. 

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a ulgowy na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 lat. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Zapraszamy także do zapoznania się CENNIKIEM BILETÓW na sezon 2019/2020.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18. Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy