GKS Katowice - Lech II Poznań [WSZYSTKO O MECZU]

12.09.2020 14:23

Po dwóch tygodniach przerwy, GKS Katowice wraca do ligowej rywalizacji i po raz pierwszy w tym sezonie zagra przed własną publicznością. Apelujemy, by na Bukowej pojawić się jak najszybciej ze względu na planowaną niespodziankę.

Po meczu 1. kolejki, w którym podopieczni trenera Rafała Góraka ulegli Hutnikowi Kraków 2:3, zespół czekało dokładnie czternaście dni przerwy. W drugiej kolejce katowiczanie pauzowali, co dało drużynie szansę na przeanalizowanie nieudanego startu i wyciągnięcie odpowiednich wniosków. W tym na pewno pomógł sparing rozegrany przy Bukowej z pierwszoligową Odrą Opole, który skończył się wygraną GieKSy po golach Arkadiusza Jędrycha i Grzegorza Rogali. - Zaprezentowaliśmy się dobrze, ale teraz musimy to wszystko przenieść na grę w lidze - tłumaczył strzelec bramki na 2:0.

NOWE KOSZULKI GIEKSY W SPRZEDAŻY!

W pierwszym meczu przy Bukowej w ramach sezonu 2020/2021 2 ligi, GieKSa podejmie Lech II Poznań. Ten mecz w niedzielę 13 września o 19:00. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport. W sprzedaży cały czas bilety oraz karnety na cały sezon oraz rundę. Zwracamy uwagę, iż nie będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna w kasach stadionowych przed meczem.

Podopieczni trenera Rafała Ulatowskiego to młodzi utalentowani gracze akademii Lecha Poznań. W poprzednim meczu na własnym boisku pokonali 6:3 Hutnik Kraków, z tym że w składzie znalazło się kilku graczy pierwszej drużyny, która pauzowała z uwagi na okienko reprezentacyjne. W poprzednim sezonie młodzi lechici utrzymali się na szczeblu centralnym po dobrej końcówce rozgrywek. W meczu rundy jesiennej poprzedniego sezonu Lech uległ przy Bukowej 0:2 po golach Arkadiusza Woźniaka i Marcina Urynowicza. Na wiosnę z kolei lepszy był rywal wygrywając 3:2 po bramce strzelonej w ostatniej akcji spotkania. 

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI ORGANIZACJI. Przypominamy, że na każdym otwartym sektorze udostępnianych będzie 50 proc. miejsc. Widzowie zajmują co drugie miejsce w rzędach naprzemiennie. Na stadionie dostępny jest catering. Liczymy na Wasze zrozumienie wszystkich ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Relacja LIVE z niedzielnego meczu także na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy