GKS - Arka [WSZYSTKO O MECZU]

01.12.2023 11:43

Sobotnie spotkanie przy Bukowej za darmo dla wszystkich poniżej 18. roku życia. Specjalna promocja także dla wszystkich Barbar i Andrzejów.

Przed GKS-em Katowice końcówka rundy jesiennej. W kolejnych dwóch meczach zmierzymy się przy Bukowej z Arką Gdynia oraz Miedzią Legnica. Podopieczni trenera Rafała Góraka chcą odkuć się po porażce w Krakowie i w dobrym stylu zakończyć 2023 rok. W sobotę 2 grudnia o godz. 15:00 podejmiemy u siebie zespół z Gdyni w ramach 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Na ten mecz obowiązują specjalne promocje, m.in. w ramach akcji #SportowaSzychta. 

► Z okazji Andrzejek i Barbórki przygotowaliśmy specjalną promocję dla Andrzejów i Barbar - na wszystkie wspomniane wyżej mecze wejdziecie za darmo! Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

► Ponadto na mecze z Arką i Miedzią Klub przygotował specjalną promocję. Każdy kibic przed ukończeniem 18. roku życia wejdzie na oba ligowe spotkania GieKSy ZA DARMO! Przeczytaj więcej TUTAJ

Informacja o biletach TUTAJ

Spotkanie GKS Katowice - Arka Gdynia można obejrzeć w internecie w modelu subskrypcyjnym na platformie Polsat Box Go lub w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ:
► Biuro Obsługi Kibica otwarte od godz. 11:00
► Kasy przed meczem otwarte od godz. 13:00
► Bramy stadionu otwieramy o godz. 13:00
► Relacja LIVE - gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz X.
► Gastronomia na stadionie - SPRAWDŹ

​► EKSTRA MENU NA MECZ GKS - ARKA. W kioskach gastronomicznych wprowadzimy do sprzedaży dodatkowo czekoladę na gorąco, grzaniec bezalkoholowy oraz pajdę ze smalcem. Zapraszamy, by na mecz przyjść wcześniej i skorzystać z naszej oferty! 

W najbliższą sobotę naszym rywalem będzie zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Łobodzińskiego, który wcześniej w swojej karierze pracował w Miedzi Legnica oraz Wieczystej Kraków. Arka Gdynia wygrała dziewięć ligowych spotkań z rzędu i z dorobkiem 32 punktów przewodzi stawce w Fortuna 1 Lidze. W poprzedniej kolejce gdynianie pokonali w derbowym starciu Lechię Gdańsk 1:0. Najlepszym strzelcem zespołu jest napastnik Karol Czubak, który w trakcie bieżących rozgrywek ośmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców. 

► Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe, w przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wszystkich kibiców, którzy złapią piłeczki rzucone w trybuny przed rozpoczęciem spotkania, zapraszamy do budynku klubowego zaraz po zakończeniu pierwszej połowy meczu. Do wygrania podwójne zaproszenie VIP na Spodek Super Cup! 

Sędzią głównym sobotniego meczu będzie Piotr Urban z Warszawy. Na liniach natomiast staną Marcin Lisowski i Marcin Sadowski, z kolei sędzią technicznym został Mateusz Jenda. Za analizę VAR odpowiadać będą Damian Sylwestrzak oraz Marek Opaliński. Przed nami 27. mecz w historii ligowej rywalizacji ekip z Katowic i Gdyni. W ostatnim meczu, rozgrywanym na stadionie Arki, ekipy podzieliły się punktami po remisie 2:2. W składzie GKS-u zabraknie Sebastiana Bergiera, który przekroczył limit żółtych kartek. 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga