#SportowaSzychta: Promocja dla Barbar i Andrzejów

27.11.2023 09:31

Przed nami ważne mecze drużyn GKS-u Katowice. Ogłaszamy specjalną promocję dla kibiców i kibicek GieKSy związaną z Barbórką i Andrzejkami!

GKS Katowice w ramach #SportowejSzychty zaprasza fanów sportu na domowe mecze wielosekcyjnej GieKSy, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend. W piątek 1 grudnia hokeiści GKS-u Katowice zagrają w "Satelicie" z Marma Ciarko STS-em Sanok (godz. 18:30), a siatkarze naszego Klubu zmierzą się z Exact Systems Hemarpolem Częstochowa (godz. 17:30). Z kolei w sobotę 2 grudnia piłkarze GieKSy podejmą na Stadionie Miejskim przy Bukowej Arkę Gdynia (godz. 15:00).

Z okazji zbliżających się Andrzejek i Barbórki przygotowaliśmy specjalną promocję dla Andrzejów i Barbar - na wszystkie wspomniane wyżej mecze wejdziecie za darmo! Jeżeli jesteście zarejestrowani w Systemie Biletowym GieKSy, po zalogowaniu się na konto i po wpisaniu numeru PESEL przy wyborze biletu na mecz uzyskacie darmowy bilet "Sportowa Szychta" na wybrane spotkanie. Z kolei jeżeli nie jesteście zarejestrowani w naszym Systemie Biletowym, prosimy o kontakt w sprawie uzyskania darmowego biletu pod E: [email protected] lub T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 09.00 - 16.00).

Andrzeje i Barbary będą mogli uzyskać darmowy bilet na mecz także w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice przy ul. Bukowej 1A oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 13, Katowice). W dniu meczu z promocji będzie można skorzystać w kasach stadionu, hali i lodowiska za okazaniem dokumentu tożsamości.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga