Bilety na mecz GKS Katowice - Arka Gdynia

12.11.2023 18:13

Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 grudnia.

Spotkanie 17. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Arką Gdynia zostanie rozgrane w sobotę 2 grudnia o godz. 15.00. Zachęcamy do zakupu biletów na to spotkanie. Ceny biletów wynoszą: 20 zł („Blaszok”), 25 zł (Trybuna Główna), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 50 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych i maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 200 zł.

Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Promocja: wszyscy do lat 18 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Bilet rodzinny na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.

Specjalna promocja także z okazji Sportowej Szychty.

Bilety można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A). W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasach Stadionu Miejskiego.

---
W ramach programu „cała GIEKSA razem” zapraszamy na sektor rodzinny grupy zorganizowane. Nasze zaproszenie kierujemy do podopiecznych Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga