GKS - Arka [WSZYSTKO O MECZU]

15.09.2021 13:21

W czwartek GKS Katowice odrabia zaległości. Przy Bukowej zmierzymy się z Arką Gdynia. Bilety na ten mecz ciągle w sprzedaży! Bramy stadionu otwieramy na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania.

W czwartek przy Bukowej podopieczni trenera Rafała Góraka spróbują zatrzeć złe wspomnienia z Polkowic i Łodzi. Początek sezonu 2021/22 potwierdził, że poziom rywalizacji w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi jest bardzo wysoki, a to gwarantuje duże emocje podczas oglądania spotkań. W czwartek 16 września o godz. 18:00 na własnym boisku zmierzymy się z Arką Gdynia, która niedawno występowała na najwyższym szczeblu rozgrywkowym i ma zamiar szybko tam wrócić. Transmisja meczu na platformie Polsat Box Go. Klikając tutaj i wykupując dostęp w usłudzie Polsat Box Go, wspierasz GKS Katowice!

Infrormacja o biletach na mecz TUTAJ. W dniu meczu uruchomimy sprzedaż stacjonarną biletów poprzez specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej, które będą się mieściły w kasach Stadionu Miejskiego. Jednocześnie prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych.

Z Arką pierwotnie mieliśmy zagrać 5 września, lecz z uwagi na powołanie do reprezentacji Polski U21 Filipa Szymczaka mecz przeniesiono na 16 września. Nasz kolejny rywal w ostatnim spotkaniu ligowym podejmował na własnym boisku GKS Tychy i musiał uznać wyższość rywali (0:1). To trzecia porażka gdynian w rozgrywkach, więc do Katowic przyjadą podrażnieni i zmotywowani do tego, by jak najszybciej powrócić do ścisłej czołówki pierwszoligowej tabeli. Najlepszym strzelcem w obozie ekipy znad morza jest Hubert Adamczyk, który dotąd pokonywał bramkarzy trzykrotnie. 

Sędzią głównym meczu 7. kolejki będzie Paweł Pskit ze Zgierza. Asystentami z kolei będą Łukasz Sobiło oraz Michał Hnatkiewicz, a sędzią technicznym Albert Różycki. W pomieszczeniu VAR usiądą Jarosław Przybył oraz Michał Obukowicz. Przed nami 23. spotkanie pomiędzy zespołami z Katowic oraz Gdyni. - Musimy ciężko pracować, by wyeliminowac błędy, które się nam przydarzały. [...] Mogę powiedzieć za siebie i za chłopaków, że zrobimy wszystko, by dostarczać naszym kibicom jak najwięcej radości zarówno w meczach domowych, jak i wyjazdowych - zapewniał pomocnik Rafał Figiel. 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ
► Bramy stadionu otwieramy o godz. 16:30
► Informacje organizacyjne - TUTAJ
► Telefoniczna informacja ws. biletów pod T: 725 250 898
► Catering na stadionie - SPRAWDŹ
► Relacja LIVE - gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.
► „Stadionowa promocja Blaszoka”. Tylko PRZED meczem koszulkę widoczną na zdjęciu będziecie mogli zakupić na stoiskach sklepu Blaszok za jedyne 30 zł.


 

► Sprawdź ofertę FORTUNY!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga