Informacje organizacyjne

Mecze na Stadionie Miejskim organizowane są w specjalnym reżimie sanitarnym. Zapoznajcie się z poniższymi zasadami i bezwzględnie ich przestrzegajcie!

Zgodnie z przepisami na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3727 kibiców (50 proc. pojemności obiektu). Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Fakt zaszczepienia potwierdza się przy zakupie wejściówki w systemie biletowym lub w sklepie Blaszok, wypełniając oficjalne OŚWIADCZENIE.

Informujemy, że bramy stadionu są otwierane na 90 minut przed początkiem meczu. W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt. Przy wejściu na stadion należy zachować bezpieczną odległość innych osób. Wejściem na obiekt kierują stewardzi. Każdy wchodzący na teren imprezy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk (pracownik ochrony udostępnia środek do dezynfekcji). Nie ma możliwości wnoszenia bagażu podręcznego ani korzystania z depozytów.

Bardzo prosimy o zrozumienie wszystkich powyższych ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga