Bilety na mecz GKS Katowice - Arka Gdynia

07.09.2021 15:01

Mecz GieKSy z Arką przy Bukowej już w czwartek 16 września.

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznaczył termin rozegrania zaległego meczu 7. kolejki pomiędzy GKS-em Katowice a Arką Gdynia na czwartek 16 września o godz. 18.00. Wszystko w związku z transmisją w Polsat Box Go Sport.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie. Ceny wejściówek na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Natomiast ceny biletów na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są także bilety VIP.

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. BRAMY STADIONU OTWIERAMY NA 90 MINUT PRZED POCZĄTKIEM SPOTKANIA.


Zgodnie z przepisami na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3727 kibiców (50 proc. pojemności obiektu). Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Fakt zaszczepienia potwierdza się przy zakupie wejściówki w systemie biletowym lub w sklepie Blaszok, wypełniając OŚWIADCZENIE.

Przed meczem zapoznaj się z ważnymi informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga