Bilety na mecz GKS Katowice – Znicz Pruszków

15.07.2019 15:55

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwszy mecz nowego sezonu.

GieKSa zainauguruje rozgrywki domowym spotkaniem ze Zniczem Pruszków. Mecz odbędzie się w niedzielę 28 lipca o godz. 13.05. Zachęcamy do zakupu biletów na ten mecz.

W sezonie 2019/20 obowiązuje nowy cennik biletów. Ceny wejściówek na Trybunę Główną wynoszą: 12 zł (przez internet), 15 zł (stacjonarnie), 5 zł (ulgowy), 24 zł (rodzinny przez internet). Natomiast wejściówki na „Blaszok” kosztują: 8 zł (przez internet), 10 zł (stacjonarnie) i 5 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny biletów są takie same. 

GORĄCO zachęcamy do zakupu biletów przez internet. To nie tylko gwarancja najniższej ceny, ale i uniknięcia kolejek do kas.

Bilety ulgowe przysługują osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 roku życia. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 roku życia. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Dzieci do lat 5 mają wstęp wolny.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się w sklepie Blaszok (Katowice, ul. Świętego Stanisława 8). Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dniu meczu bilety do nabycia stacjonarnie także w stadionowych kasach. 

Więcej informacji o biletach TUTAJ. W sprzedaż cały czas są dostępne także karnety na mecze GieKSy.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy