Począwszy od meczu GKS-u Katowice z Górnikiem Polkowice fani - w ograniczonej liczbie - będą mogli powrócić na trybuny stadionu przy Bukowej. Mecze rozgrywane będą w specjalnym reżimie sanitarnym, którego należy bezwzględnie przestrzegać.

Informujemy, że GKS Katowice uzyskał zgodę na organizację imprez masowych na Stadionie Miejskim przy okazji spotkań 2 ligi. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów mecze będą rozgrywane przy widowni ograniczonej do 25 proc. pojemności obiektu. Mając na uwadze również wytyczne PZPN w zakresie zachowania stref izolacji sportowej oznacza to, że na trybunach obiektu przy Bukowej będzie mogło zasiadać 1760 widzów. Fanów GieKSy zapraszamy już na najbliższy mecz w Katowicach. Spotkanie z Górnikiem Polkowice odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 18.00.

Kto może wejść na mecz?

Mecze GKS-u są dostępne dla wszystkich osób, które posiadają ważne karnety (na cały sezon lub na rundę wiosenną).

Uwaga! Wszyscy karnetowicze, którzy nie mogą pojawić się na Bukowej, mają możliwość przekazania swojej wejściówki innej osobie. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się do systemu biletowego GieKSy i w zakładce „karnety” wybrać opcję „przekaż bilet”, a następnie zgodnie ze wskazówkami uzupełnić dane. Szczegółową instrukcję znajdziecie TUTAJ. Funkcja aktywna do 1 lipca do godz. 12.00.

Na mecze GKS-u prowadzona będzie INTERNETOWA sprzedaż ograniczonej puli biletów. W sprzedaży będą dostępne wejściówki normalne (12 zł) i ulgowe (5 zł) na Trybunę Główną. (sprzedaż biletów na mecz GKS Katowice - Górnik Polkowice zakończona).

Masz pytania w sprawie karnetów lub biletów? Zadzwoń lub napisz do nas (dni robocze w godz. 10-18, weekendy w godz. 12-16). T: 725 250 898, T: 725 250 896, E: [email protected].

Jakie są zasady organizacji meczów?

Mecze na Stadionie Miejskim organizowane będą w specjalnym reżimie sanitarnym, co wiąże się nie tylko z ograniczoną liczbą widzów na obiekcie. Zapoznajcie się z poniższymi zasadami i bezwzględnie ich przestrzegajcie!

Bramy stadionu będą otwierane na półtorej godziny przed początkiem meczu. W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt. Przy wejściu na stadion należy zachować odległość 2 metrów wobec innych osób. Wejściem na obiekt będą kierowali stewardzi. Każdy wchodzący na teren imprezy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk (pracownik ochrony udostępnia środek do dezynfekcji). Nie ma możliwości wnoszenia bagażu podręcznego ani korzystania z depozytów.

Na każdym sektorze udostępnianych będzie 25 proc. miejsc. W związku z tym miejsce zajmowane przez kibica nie musi być tożsame z zakupioną wcześniej wejściówką. Widzowie zajmują co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie. Bezpośrednio obok siebie mogą siedzieć wyłącznie widzowie z dzieckiem poniżej 13. roku życia; widzowie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, widzowie wspólnie zamieszkujący lub gospodarujący. W zajmowaniu odpowiednich miejsc pomogą wam specjalne oznaczenia siedzisk. Poprawność zajmowania miejsc będzie kontrolowana przez stewardów.

Po zakończeniu meczu nastąpi opróżnianie obiektu według nowych zasad. Sekwencyjnie będą opróżniane kolejne sektory obiektu tzn. w kolejności od A do D sektory „Blaszoka” i od 1 do 6 sektory Trybuny Głównej. Bieżących informacji na temat możliwości opuszczenia sektorów będą udzielać spiker zawodów oraz stewardzi.

Ponadto informujemy, że na stadionie – wzorem wcześniejszych meczów, które odbywały się bez publiczności – pozostanie wydzielona specjalna strefa dla osób z tzw. izolacji sportowej obejmująca przestrzenie, w której poruszają się wyłącznie sportowcy i osoby funkcyjne.

Na stadionie nie będzie możliwości skorzystania z cateringu.

Bardzo prosimy o zrozumienie wszystkich powyższych ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.