Jak przekazać bilet z karnetu?

26.06.2020 15:41

Ważna opcja w systemie biletowym GieKSy.

Począwszy od meczu GKS-u Katowice z Górnikiem Polkowice fani - w ograniczonej liczbie - będą mogli powrócić na trybuny stadionu przy Bukowej. Mecze rozgrywane będą w specjalnym reżimie sanitarnym, którego należy bezwzględnie przestrzegać. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

Mecze GKS-u są dostępne dla wszystkich osób, które posiadają ważne karnety (na cały sezon lub na rundę wiosenną). Uwaga! Wszyscy karnetowicze, którzy nie mogą pojawić się na Bukowej, mają możliwość przekazania swojej wejściówki innej osobie. Jak przekazać bilet? Poniżej krótka instrukcja.

1. Wystarczy wejść na bilety.gkskatowice.eu i zalogować się na swoje konto.

2. Przejdź do karnetu i wybierz ikonkę w dolnym prawym rogu aby przejść do jego szczegółów

3. Wybierz przycisk "Przekaż bilet"

4. Przypisz przekazywany bilet na osobę poprzez wpisanie jej numeru PESEL. Jeśli posiada ona konto w systemie to zostanie rozpoznana i automatycznie uzupełni się jej imię i nazwisko. Jeśli posiada kartę kibica to tak samo uzupełni się i będzie możliwość przekazania biletu na kartę.

5. Jeśli osoba, której karnetowicz chce przekazać bilet nie ma konta w systemie, należy wpisać jej dane, zgodnie ze wskazówkami, które się pojawiają i wybrać opcję "bilet jednorazowy".

6. Potwierdź transakcję. Bilet jest gotowy do pobrania.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga