Zachęcamy do zakupu wejściówek na pierwszy mecz nowego sezonu.

Spotkanie 1. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Resovią Rzeszów odbędzie się w sobotę 31 lipca o godz. 12.40. Zachęcamy do zakupu biletów na ten mecz. Ceny wejściówek na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny). Natomiast ceny na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są także bilety VIP

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. UWAGA - W DNIU IMPREZY NA MOCY PRZEPISÓW PZPN KLUB NIE PROWADZI SPRZEDAŻY STACJONARNEJ.
 
Zgodnie z przepisami na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3727 kibiców (50 proc. pojemności obiektu). Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Fakt zaszczepienia potwierdza się przy zakupie wejściówki w sklepie Blaszok, wypełnając oficjalne OŚWIADCZENIE.

Przed meczem zapoznaj się z ważnymi informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.