Karnety na rundę wiosenną

12.02.2019 10:20

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze GKS-u Katowice w rundzie wiosennej Fortuna 1 ligi.

Zachęcamy Was do zakupu karnetów na wszystkie sześć wiosennych meczów GieKSy przy Bukowej. To rozwiązanie zdecydowanie najbardziej korzystne finansowo, a do tego gwarancja uniknięcia kolejek pod kasami w dni meczowe.

Ceny karnetów indywidualnych w sprzedaży stacjonarnej wynoszą: 50 zł („Blaszok”), 75 zł (Trybuna Główna) oraz 25 zł karnet ulgowy i 100 zł karnet rodzinny. Ceny w sprzedażny internetowej wynoszą: 50 zł („Blaszok”), 75 zł (Trybuna Główna), 25 zł karnet ulgowy i 100 zł karnet rodzinny. Więcej informacji poniżej oraz TUTAJ

Informujemy, że karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat, młodzieży do 18 lat, a ulgowy na sektor 1 i 2 młodzieży do 15 lat. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Karnety można kupić już teraz na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. 

Informacje na temat biletów na rundę wiosenną Fortuna 1 ligi znajdują się TUTAJ.

Mamy także niespodziankę od sponsora tytularnego rozgrywek. Do każdego karnetu zakupionego w "Blaszoku" przez osobę pełnoletnią przypisana będzie karta „Fortuna Klub Plus”. Uprawnia ona do odebrania bonusu o wartości do 30 zł w punktach stacjonarnych Fortuna zakłady bukmacherskie.


Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy