GKS Katowice - Stal Rzeszów [WSZYSTKO O MECZU]

06.06.2021 15:24

W przedostatniej kolejce sezonu 2020/21 eWinner 2. ligi GKS Katowice podejmie przy Bukowej Stal Rzeszów. Transmisja z tego meczu za pośrednictwem TVP Sport.

GKS Katowice miał aż dziewięć dni przerwy pomiędzy wygranym meczem w Chojnicach (3:0), a domowym spotkaniem ze Stalą Rzeszów. Drużyna z Katowic, podbudowana dobrym występem na wyjeździe, w 37. kolejce rozgrywek podejmie drużynę, która cały czas liczy się w walce o baraże. W poniedziałek 7 czerwca o godz. 20:25 zagramy ze Stalą Rzeszów. Transmisję tego spotkania przeprowadzi TVP Sport. - Liga trwa, do rozegrania zostały nam jeszcze dwa spotkania. Musimy być bardzo odpowiedzialni i odpowiednio na nie przygotowani - podkreślał trener Rafał Górak po meczu w Chojnicach. 

PRZEKAŻ BILET Z KARNETU

Naszym kolejnym rywalem jest zespół, który notuje w tym sezonie wzloty i upadki. Stal Rzeszów z dorobkiem 50 punktów zajmuje 8. miejsce w tabeli i traci punkt do szóstej Skry Częstochowa, czyli ostatniej drużyny ze strefy barażowej. Stawka poniedziałkowego meczu jest dla obu drużyn naprawdę wysoka. Stal postara się odkuć po porażce na własnym boisku z Hutnikiem Kraków (2:3). W drużynie z Rzeszowa aż pięciu byłych piłkarzy GieKSy - Grzegorz Goncerz, Dominik Sadzawicki, Radosław Sylwestrzak, Damian Michalik oraz Oktawian Skrzecz.

WSZYSCY NA ŻÓŁTO!

W rundzie jesiennej katowiczanie wygrali w Rzeszowie 1:0 po golu Filipa Kozłowskiego z drugiej połowy spotkania. Nasz napastnik nie powtórzy tego wyczynu w poniedziałek, ponieważ pauzuje z powodu kartek. W 23 ligowych meczach między ekipami, siedem zwycięstw zanotowała GieKSa, a jedenastokrotnie zespoły dzieliły się punktami. - Dla nas najważniejsze jest to, by zachować w tym momencie zimne głowy, bo nic jeszcze nie osiągnęliśmy. Wierzę, że w meczu ze Stalą Rzeszów kibice będą naszym dwunastym zawodnikiem i oby to wszystko fajnie zagrało - mówił Dominik Kościelniak. Przypominamy, że bilety na mecz zostały już wyprzedane. Osoby, które posiadają wejściówki oraz karnety prosimy o zapoznanie się z INFORMACJAMI ORGANIZACJNYMI. Bramy stadionu są otwierane na godzinę przed początkiem meczu. Na każdym sektorze udostępnianych jest 25 proc. miejsc. Widzowie zajmują co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie. Na stadionie dostępny jest catering.

Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga