GKS - Górnik [WSZYSTKO O MECZU]

30.06.2020 14:36

W środę podopieczni trenera Rafała Góraka po raz pierwszy po powrocie zagrają przed własną publicznością. Przy Bukowej nasz zespół wygrał trzy ostatnie mecze.

GKS Katowice w ostatnim spotkaniu przegrał z Lechem II Poznań 2:3 po bramce straconej w ostatniej minucie meczu. Nasi piłkarze spróbują przekuć sportową złość w dobry występ przeciwko Górnikowi Polkowice. Spotkanie 29. kolejki już w środę 1 lipca o godz. 18:00. Będzie to pierwszy mecz po powrocie do gry rozegrany z kibicami GieKSy na trybunach. - Górnik ma jeden z najlepszych duetów napastników w lidze, więc doskonale wiemy, że mierzymy się z bardzo mocnym zespołem. Wychodzimy na boisko i walczymy tak, jak zaplanowaliśmy, nie ma co rozpamiętywać ostatnich wydarzeń - mówił trener Rafał Górak. 

Powrót kibiców na Bukową - przeczytaj ważne informacje

Górnik Polkowice strzelił 11 bramek w ostatnich trzech meczach, wszystkie zespół trenera Enkeleida Dobiego kończył z kompletem punktów. Nasz kolejny rywal złapał powtarzalność i z pewnością przyjedzie na Bukową kontynuować dobrą passę. W meczach wyjazdowych bieżących rozgrywek Górnik wygrywał sześciokrotnie. Z dorobkiem 40. punktów polkowiczanie są 3 oczka od strefy gwarantującej grę w barażach o 1 ligę. W składzie zespołu Górnika znajdziemy Eryka Sobkowa, który reprezentował GKS Katowice w sezonie 2016/2017. 

Transmisja meczu GKS - Górnik na Śląskie TV

W pierwszym meczu sezonu pomiędzy zespołami, GKS wygrał na wyjeździe 1:0 po bramce Szymona Kiebzaka. Zatem rywal przyjedzie do Katowic głodny rewanżu. Podopieczni trenera Góraka wygrali trzy ostatnie mecze na własnym boisku, a w środę zostaną dodatkowo wsparci dopingiem kibiców. - Do końca sezonu nie będziemy mieli żadnej taryfy ulgowej. Mierzymy się z naprawdę mocnymi zespołami. Walka będzie się toczyła do samego końca, więc pracujemy nad tym, co nie funkcjonuje tak jak powinno i skupiamy się na kolejnym rywalu - mówił Grzegorz Rogala.

Z powrotem kibiców wiążą się konkretne obostrzenia, z którymi prosimy się zapoznać. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16.30. Do wejścia na stadion uprawnieni są tylko posiadadcze karnetów oraz osoby, które zakupiły bilety. Wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane, więc stadionowe kasy będą ZAMKNIĘTE. Funkcja przekazywania biletu z kanrnetu aktywna do 1 lipca do godz. 12.00. Na każdym sektorze udostępnianych będzie 25 proc. miejsc. W związku z tym miejsce zajmowane przez kibica nie musi być tożsame z zakupioną wcześniej wejściówką. Widzowie zajmują co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie.

Liczymy na Wasze zrozumienie wszystkich ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Relacja LIVE z niedzielnego meczu także na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy