DMD Design sponsorem meczu GKS - Ruch

25.05.2023 09:26

Miło nam poinformować, że DMD Design wesprze nasz Klub przy okazji sobotnich derbów.

W sobotę 27 maja o godz. 17:30 GieKSa zmierzy się przy Bukowej z Ruchem Chorzów. To ostatni w tym sezonie domowy mecz GKS-u. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały już wyprzedane. Sponsorem derbów została firma DMD Design.

DMD Design to studio, które stworzy dla Ciebie wnętrze marzeń. Zespół projektantów, architektów oraz budowlańców i fachowców różnych dziedzin, nie tylko tworzy piękne i funkcjonalne przestrzenie, ale również zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz i co istotne dopasowane do Twojego budżetu.  Od pierwszego szkicu po ostatni detal, DMD Design dba o każdy aspekt Twojego projektu, widzi szczegóły, których Ty możesz nie dostrzec, a także skalkuluje budżet tak, aby Ci odpowiadał.

Zaoszczędzisz czas i  pieniądze, a Twoje wnętrze będzie wyjątkowe i komfortowe, a zarazem funkcjonalne. Pozwól  zrealizować Twoje wizje i stworzyć wnętrze, które będzie odzwierciedlało Twój charakter i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Przeraża Cię wykończenie nowego domu, albo remont starego mieszkania? Zespół budowlanców i fachowców zadba o każdy szczegół, na każdym etapie dopilnuje prawidłowości wykonywanych prac wykończeniowych, a także zorganizuje wyceny, zamówienia i dostawy materiałów budowlanych. Znikną Twoje obawy i stres związany z remontem, dzięki czemu będziesz mógł w pełni cieszyć się swoim nowym pięknym wnętrzem.

Odkryj magię projektowania wnętrz i rozkoszuj się doskonałością wykonania dzięki DMD Design Projektowanie i Wykończenia wnętrz. Sprawdź już teraz ofertę firmy na dmdestate.pl oraz na profilach na Facebooku i Instagramie.

SPRAWDŹ! INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM GKS - RUCH

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
PKO BP Ekstraklasa