Bilety na mecz GKS Katowice - Puszcza Niepołomice

16.10.2021 18:33

W sobotę 23 października przy Bukowej zmierzymy się z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy!

Spotkanie 14. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Puszczą Niepołomice odbędzie się w sobotę 23 października o godz. 18.00. Mecz będzie transmitowany na platformie Polsat Box Go Sport.

Ceny wejściówek na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Natomiast ceny biletów na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są także bilety VIP.

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. BRAMY STADIONU OTWIERAMY NA 90 MINUT PRZED POCZĄTKIEM SPOTKANIA.

Przed meczem zapoznaj się z ważnymi informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

W sprzedaży także bilety na mecz Fortuna Pucharu Polski GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (27.10 godz. 19.30).

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga