Bilety na mecz GKS Katowice - Miedź Legnica

15.11.2021 15:52

Ostatni w tym roku mecz przy Bukowej w piątek 26 listopada.

Spotkanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Miedzią Legnica odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 18.00. Transmisja na platformie Polsat Box Go Sport.

Ceny wejściówek na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Natomiast ceny biletów na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są także bilety VIP.

SPECJALNA OFERTA NA BILETY TYLKO W CZORNY PIONTEK

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. BRAMY STADIONU OTWIERAMY NA 90 MINUT PRZED POCZĄTKIEM SPOTKANIA.

Przed meczem zapoznaj się z ważnymi informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga