Bilety na mecz GKS Katowice - Górnik Zabrze

28.09.2022 10:58

Śląski Klasyk w czwartek 20 października. W sprzedaży bilety na to spotkanie oraz dwupaki obejmujące mecze GieKSy z Górnikiem i Stalą Rzeszów.

Spotkanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Katowice i Górnikiem Zabrze odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej. Zachęcamy do zakupu biletów na to spotkanie.

Ceny biletów wynoszą: 20 zł („Blaszok”), 25 zł (Trybuna Główna), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 50 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych i maksymalnie trójki dzieci), 120 zł - VIP. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Przypominamy, że kibice którzy posiadają karnety na mecze w Fortuna 1 Lidze mają prawo do darmowego wstępu na mecz GKS - Górnik.

Oferujemy także możliwość zakupu biletów na Śląski Klasyk oraz na mecz ligowy GKS Katowice - Stal Rzeszów (24 października, godz. 20.30). Dwupak, obejmujący oba te spotkania, kosztuje 25 zł („Blaszok”) i 30 zł (Trybuna Główna). Ceny dwupaków ulgowych to: 15 zł („Blaszok”) i 20 zł (Trybuna Główna).

Bilety na Śląski Klasyk i dwupaki (GKS - Górnik, GKS - Stal) można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 17.00 i w niedziele w godz. 9.00 - 13.00

W ramach programu „cała GIEKSA razem” zapraszamy na sektor rodzinny grupy zorganizowane. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ
 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga