Bilety na mecz GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

18.10.2021 15:31

Zapraszamy na mecz Fortuna Pucharu Polski przy Bukowej.

W spotkaniu 1/16 Fortuna Pucharu Polski GieKSa zmierzy się z ekstraklasowym Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Mecz odbędzie się w środę 27 października o godz. 19.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej. Spotkanie będzie transmitowane na kanale Łączy nas Piłka.

Zachęcamy do zakupu biletów na spotkanie i przypominamy, że karnety na sezon 2021/22 obejmują to spotkanie.

Ceny wejściówek na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Natomiast ceny biletów na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są także bilety VIP.

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. BRAMY STADIONU OTWIERAMY NA 90 MINUT PRZED POCZĄTKIEM SPOTKANIA.

Przed meczem zapoznaj się z ważnymi informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.
 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga